Za jakie stawki obstawiać mecze u bukmachera?

Analizujesz ten aspekt już od bardzo dawna? Cały czas uważasz, że nie udało Ci się jeszcze wypracować odpowiedniego systemu na tym polu? Zapoznaj się zatem z najważniejszymi informacjami. Trzeba zaś podkreślić, że właściwe zarządzanie budżetem ma spore znaczenie w kontekście uzyskiwania satysfakcjonujących wyników finansowych.

za ile obstawiac mecze
Za jakie stawki obstawiać mecze u bukmachera?

Ile w ogóle wpłacić do wybranego bukmachera?

Od tego dobrze byłoby w ogóle rozpocząć nasze dzisiejsze rozważania. Nie możesz bowiem wpłacać zbyt wielkich sum do wybranych przez siebie bukmacherów. Wszystko musi być tutaj właściwie przemyślane. Na pewno osoby początkujące powinny być zaś szczególnie ostrożne. Czy na zakładach bukmacherskich można zarabiać? Jest taka opcja. W końcu w Polsce działają legalne firmy bukmacherskie, które spełniają wszystkie postanowienia zawarte w ramach Ustawy Hazardowej – są to na przykład STS, Betclic, Fortuna czy Superbet. Statystyki pokazują jednak, że tylko kilka procent ze wszystkich graczy zarabia na tej dziedzinie. Niektórzy nawet żyją tylko i wyłącznie z tego. Mniej więcej połowa typerów wychodzi zaś na zero. Z kolei reszta, czyli i tak kilkadziesiąt procent graczy, przegrywa pieniądze.

Dlatego nie możesz przyjmować takiego założenia, że na pewno uda Ci się wygrywać bardzo duże sumy. Lepiej jest zakładać czarny scenariusz. W związku z tym dobrze byłoby nie wpłacać szczególnie dużych sum. Przynajmniej na sam początek. Rekomenduje się, by były to pieniądze, które możesz ewentualnie stracić. Otrzymałeś z okazji Świąt Bożego Narodzenia premię? Jeśli przegrasz tę gotówkę, to świat się na pewno nie zawali. Postaraj się podchodzić do tego w ten sposób. Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to, ile powinno się wpłacać do bukmachera internetowego, który został przez Ciebie wybrany. Każdy przypadek jest inny. Jedni wpłacają 50 PLN, a inni kilka, czy kilkanaście razy więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Trzeba na pewno racjonalnie ocenić swoje możliwości. Pod żadnym pozorem nie możesz wpłacać np. pieniędzy, które są przeznaczone na czynsz, jedzenie, czesne dzieci itp. Wpłacaj tylko takie sumy, z którymi – w razie czego – będziesz mógł się bez większego żalu pożegnać. Niestety, są zaś osoby, które pożyczają pieniądze u znajomych albo w instytucjach pozabankowych itp. Takie podejście jest zaś stanowczo odradzane…

Gracze początkujący muszą być szczególnie ostrożni

Stawiasz pierwsze kroki w bukmacherce? Słyszałeś od znajomego, że to fajny sposób na pomnażanie oszczędności? Jest taka opcja. Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest jednak takie proste, jak wielu osobom wydaje się na samym początku. Aby to było możliwe, musisz m.in. posiadać sporo wiedzy. Na temat konkretnego sportu, bukmacherki, czy właśnie zarządzania kapitałem. Liczy się także doświadczenie. Im więcej lat w branży, tym więcej wniosków, które można regularnie wyciągać. Na skutek tego popełnianych jest mniej błędów, a sama gra jest bardziej zoptymalizowana.

superbet zakłady sportowe
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym: BETONLINE

Gracze zakładów sportowych często nie są świadome wielu aspektów. Np. wydaje im się, że faworyci zawsze wygrywają itp. A tak nie jest. Co więcej, faworytom stosunkowo często zdarzają się wpadki. Nie możesz zatem sugerować się nazwami klubów itp. w czasie obstawiania. Każda analiza musi być dokładna i rzetelna. Jeśli chodzi o stawki, to nie powinno się szarżować. A przynajmniej na pierwszym etapie. Chodzi o to, by systematycznie zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie. Im większe kwalifikacje, tym większe szanse na wygrywanie pieniędzy w zakładach bukmacherskich.

Za ile obstawić swoje kupony u bukmachera?

Dodatkowo nie możesz zapominać o innej kwestii. Nie powinno się od razu grać za 100% kapitału albo za połowę itp. Nawet jeśli wydaje Ci się, że konkretne wydarzenie to pewniak i Twój kupon STS na pewno będzie wygrany. A wiele osób tak właśnie podchodzi do sprawy. Wydaje im się, że znaleźli typ, dzięki któremu szybko się wzbogacą. Wpłacają zatem pieniądze i od razu obstawiają za 100%. Oczywiście, czasami uda się trafić. To fakt. Nierzadko jest jednak tak, że na tym się nie kończy. Jeśli komuś uda się pierwszy raz, to próbuje po raz kolejny. Prędzej czy później takie podejście prowadzi do wyzerowania konta.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jak chcesz uniknąć bankructwa, to graj tak, jak radzą eksperci od bukmacherki, na betonline.net.pl znajdziemy ich wielu. A sugerują oni, żeby obstawiać za maksymalnie 2%. Oczywiście, Twoje stawki nie będą może zbyt okazałe. Tym się jednak nie przejmuj. Przede wszystkim chodzi tutaj bowiem o to, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko porażki i ewentualnego bankructwa. Jeśli zagrasz za całość od razu, to wystarczy jedno pudło, byś pożegnał się z pieniędzmi. A tutaj musiałbyś przegrać… 50 kolejnych kuponów.

Kiedy można nieco zwiększyć stawki w zakładach bukmacherskich?

Warto wyjaśnić jedną rzecz, nad którą pewnie wielu z Was zastanawia się po przeczytaniu powyższego akapitu. Nie jest też tak, że zawodowcy obstawiają swoje kupony np. za 50% kapitału. Nawet najlepszym zdarzają się przecież pomyłki. Liczy się zaś to, by wszystko dokładnie zaplanować i zminimalizować ryzyko. Nawet zatem fachowcy obstawiają poszczególne kupony za kilka procent ze swojego stanu konta. Oczywiście, te wskaźniki są wyższe. Fachowcy mogą sobie jednak na to pozwolić. Jeśli będziesz miał odpowiednie kwalifikacje i sporo doświadczenia, to także możesz obstawiać za nieco większe sumy.

5 / 5. Ocen: 3

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułDlaczego warto zainteresować się ofertą bukmachera Betfan?
Następny artykułJakie ligi piłkarskie najczęściej obstawiają gracze u bukmachera?
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.