Wybory prezydenckie 2020. Zakłady specjalne od Betfan

Wybory Prezydenckie 2020. Gdzie obstawiać, kto ma największe szanse na zwycięstwo? Oto zakłady specjalne na najważniejsze polityczne wydarzenie roku!

Wybory prezydenckie 2020. Zakłady specjalne od Betfan
Wybory prezydenckie 2020. Zakłady specjalne od Betfan

Kto wygra wybory 2020? Kursy bukmacherskie

Bez dwóch zdań w roku 2020 najwięcej emocji wzbudzać będą w naszym kraju wybory prezydenckie. Zakłady bukmacherskie już zacierają ręce i szykują na to wydarzenie specjalne kursy.

Dostępne u bukmachera Betfan zakłady specjalne to jedno z tych miejsc, gdzie najszybciej można było znaleźć kursy na polityczne wydarzenie roku 2020. I nie tylko chodzi o stawianie na to, kto wygra, ale również na to, jakim stosunkiem głosu, czy w I czy II turze i tak dalej, i tak dalej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Co ciekawe, każdy może marce Betfan zaproponować własny zakład i tym samym liczyć na to, że pojawi się on w ogólnodostępnej ofercie. Nie wszystkie marki w kraju proponują coś takiego, a jest to z pewnością dla wielu bardzo atrakcyjna propozycja.

Wybory prezydenckie 2020 faworyci

Na początku roku 2020 bezkonkurencyjny wśród faworytów do zwycięstwa jest Andrzej Duda, obecny prezydent naszego kraju. Za każdą postawioną na niego złotówkę można zarobić zaledwie 35 groszy minus podatek!

Najwyższych kursów (chociaż na pewno nie są one też wyjątkowo niskie) nie ma też na Szymona Hołownię, a to oznacza, że bukmacherzy uważają, iż ma on szanse powalczyć o miejsce w Belwederze. Na dziennikarza znanego, między innymi, z TVN-u kurs wynosi 33.

Wśród notowań nie zabrakło też takich z przymrużeniem oka. Grzegorz Braun i jego zwycięstwo w wyborach wycenione zostało na 666. Pokazuje to, że Betfan i jego pracownicy mają również spore poczucie humoru! 😉

Betfan kod promocyjny. Jak obstawiać zakłady specjalne?

Jeżeli ktoś chce postawić na wybory prezydenckie 2020, musi posiadać darmowe konto typerskie na www.Betfan.pl. Aby je założyć, wystarczy wypełnienie krótkiego formularza online.

Aktualny, dostępny w Betfan kod promocyjny wynosi BETFAN i zapewnia na start 100 złotych jako zakład bez ryzyka i do 3000 złotych przy dokonywaniu pierwszych wpłat na konto.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułBetfan Player Bets. Zakłady na piłkarzy!
Następny artykułBetclic kod promocyjny KOD550. Jak zdobyć na start największy cashback w Polsce?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)