Większe wygrane w Forbet! W jaki sposób je odebrać?

Bukmacher Forbet ma dla graczy większe wygrane we wszystkich kuponach wielokrotnych zagranych 16 grudnia. Już teraz sprawdź, co należy zrobić, by skorzystać z tej wyjątkowej oferty!

Większe wygrane w Forbet! W jaki sposób je odebrać?
Większe wygrane w Forbet! W jaki sposób je odebrać?

Nowa promocja bukmacherska w Forbet

Promocja dostępna jest tylko dzisiaj, czyli 16 grudnia, nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać, ponieważ bonus przyznawany jest automatycznie każdemu, kto spełni podane poniżej warunki. 

Opisywana oferta dostała dodana do kalendarza adwentowego Forbet, w ramach którego każdego dnia – aż do samych świąt – pojawiają się różnego rodzaju premie dla typerów! 

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co trzeba zrobić, by odebrać powiększone wygrane? Nie ma w tym nic skomplikowanego – wystarczy postawić kupon wielokrotny z co najmniej trzema zdarzeniami. Zakład musi być zagrany za minimum 100 PLN i postawiony w ofercie przedmeczowej bądź Live. 

Wirtualne Sporty Forbet nie są w tym przypadku brane pod uwagę. Warto mieć to na uwadze, ponieważ jest to obecnie niezwykle popularny produkt wśród typerów z naszego kraju! 

Każdy z graczy może odebrać dowolną liczbę premii od Forbet, ale należy pamiętać, że sama promocja obowiązuje tylko w godzinach 15.00-17.00. Mimo że przygotowana została z okazji spotkania Liverpool – Manchester United, nie trzeba grać na ten mecz, by odebrać ewentualną premię 14% od zyskanych pieniędzy!

Warto pamiętać o najważniejszym – tylko kupony, w których znajdzie się specjalne wydarzenie bonusowe z kursem 1.14 będą zaliczały się do promocji! 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułPoker u bukmacherów online
Następny artykułCashback w Etoto. Jak odebrać 20 PLN?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)