STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?

629

Udało ci się wygrać w STS? Czas najwyższy na odebranie wygranej. Gdzie to się robi i jak dokładnie przedstawia się to w praktyce? Dowiedz się więcej już teraz!

STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?
STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?

STS odebranie wygranych

Postawiłeś kupon w STS? Kolejnym krokiem jest sprawdzenie tego, czy udało ci się trafić wymaganą liczbę typów, by zainkasować wygraną. Nie jest to wcale dla wszystkich tak samo oczywiste. Widać to chociażby po popularności zapytań w rodzaju STS bonus jak wypłacić.

Na szczęście, ogromnym ułatwieniem jest to, że nie trzeba wyniku każdego meczu sprawdzać pojedynczo – wystarczy opcja STS Sprawdź kupon, którą można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera.

STS. Ile czasu na odebranie wygranej?

Jeżeli okazało się, iż udało ci się wygrać, a zagrałeś w punkcie stacjonarnym, masz dokładnie 30 dni na to, by udać się do oddziału i przekazać swój szczęśliwy los.

Warto mieć na uwadze, iż dostępna w STS wypłata w punkcie nie zawsze może być zrealizowana od razu. Niektóre oddziały nie posiadają wystarczającej gotówki i wówczas najpierw należy zgłosić chęć otrzymania wygranej.

fortuna kod promocyjny
Bonus bez depozytu – Fortuna kod promocyjny

Mówiąc wprost, jeżeli ktoś zarobił ponadprzeciętnie dużo, czyli tyle, że pracownik punktu nie jest w stanie jednorazowo dokonać wypłaty, STS ma 14 dni na przygotowane stosownej kwoty i zaproszenie cię po jej odbiór. Można także zlecić wpłatę na konto bankowe.

Osiągnięte na stronie STS wygrane w większej ilości na pewno bezpieczniej wypłacić przelewem. W ten sposób nie kusimy losu i nie musimy obawiać się o ewentualną kradzież.

Z racji tego, że bukmacher STS jest w stu procentach legalny, nie musimy martwić się o podatki. Nasza wygrana jest już automatycznie opodatkowana, a jako przelew trafia dokładnie tyle, ile możemy wykorzystać.

Jak odebrać wygrane w STS?

Mniejsze sumy zazwyczaj wypłaca się od ręki. Punkty stacjonarne STS czynne są codziennie, nawet w niedziele niehandlowe, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z odebraniem zwycięskich pieniędzy!

Podobnie działa dostępny u bukmachera Fortuna odbiór wygranej. W tym przypadku także możemy zrealizować transakcję każdego dnia w tygodniu.

Oczywiście, znacznie wygodniej jest w przypadku gry online. Mając konto na stronie internetowej STS pieniądze otrzymujemy od razu, a następnie – kiedy tylko chcemy – zlecamy ich wypłatę, by znalazły się na koncie bankowym.

Marka STS należy do tych nowoczesnych, które pozwalają graczom na otrzymywanie wygranych w ekspresowym tempie. Na stronie bukmachera nie ma najmniejszego problemu ze skorzystaniem z opcji ekspresowej wypłaty wygranej.

Korzystając z wypłaty „na już”, możemy spodziewać się, że STS przeleje pieniądze na nasze konto w ciągu 15 minut od złożenia zlecenia. A często zdarza się, iż następuje to znacznie szybciej!

Przypominamy, że nowi gracze cały czas mogą odebrać STS bonus bez depozytu. 29 PLN zupełnie za darmo – wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

Bonus powitalny w STS to również premia za dokonanie pierwszej wpłaty. Na co dzień jest to nawet 1000 złotych, ale przy okazji różnego rodzaju ważnych imprez sportowych do zgarnięcia jest do 1200 PLN!

Jak widać, proces, który ma na celu STS odbiór wygranej, można zaliczyć do mało skomplikowanych. Co by nie mówić, przygotowany został w taki sposób, by nie odstraszał nawet początkujących.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.