STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?

186

Udało ci się wygrać w STS? Czas najwyższy na odebranie wygranej. Gdzie to się robi i jak dokładnie przedstawia się to w praktyce? Dowiedz się więcej już teraz!

STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?
STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?

STS odebranie wygranych

Postawiłeś kupon w STS? Kolejnym krokiem jest sprawdzenie tego, czy udało ci się trafić wymaganą liczbę typów, by zainkasować wygraną. NA szczęście, nie musisz sprawdzać wyników po kolei – wystarczy opcja STS Sprawdź kupon, którą znajdziesz na oficjalnej stronie tego bukmachera.

Jeżeli okazało się, iż udało ci się wygrać, a zagrałeś w punkcie stacjonarnym, masz dokładnie 30 dni na to, by udać się do oddziału i przekazać swój szczęśliwy los.

fortuna kod promocyjny
Bonus bez depozytu – Fortuna kod promocyjny

Jeżeli zarobiłeś sporo gotówki, czyli tyle, że pracownik punktu nie jest w stanie jednorazowo jej wypłacić, STS ma 14 dni na przygotowane stosownej kwoty i zaproszenie cię po jej odbiór. Można także zlecić wpłatę na konto bankowe.

Jak odebrać wygrane w STS?

Mniejsze sumy zazwyczaj wypłaca się od ręki. Punkty stacjonarne STS czynne są codziennie, nawet w niedziele niehandlowe, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z odebraniem zwycięskich pieniędzy!

Oczywiście, znacznie wygodniej jest w przypadku gry online. Mając konto na stronie internetowej STS pieniądze otrzymujemy od razu, a następnie – kiedy tylko chcemy – zlecamy ich wypłatę, by znalazły się na koncie bankowym.

Przypominamy, że nowi gracze cały czas mogą odebrać STS bonus bez depozytu. 27 PLN zupełnie za darmo – wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE”!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS odbieranie wygranej. Jak to wygląda?
5 (100%) 2 vote[s]