Programy lojalnościowe polskich bukmacherów – jak z nich korzystać?

Współcześnie bukmacherzy online nie mają łatwego życia. Nie dość bowiem, że aby zaistnieć na polskim rynku muszą spełnić surowe wymagania i zdobyć licencję na prowadzenie działalności, to jeszcze muszą walczyć ze swoją konkurencją. Ta stale rośnie i staje się coraz bardziej zażarta. Klienci zresztą też stają się coraz bardziej wymagający. Jednym z tych sposobów, po które operatorzy zakładów wzajemnych obecnie coraz chętniej sięgają, a które pomagają im w zdobyciu i utrzymaniu uwagi klientów są programy lojalnościowe. Jaki jest jednak sens ich  oferowania? Jak działają i jak z nich skorzystać? O tym wszystkim – w dzisiejszym przewodniku.

najlepsze programy lojalnościowe
Programy lojalnościowe polskich bukmacherów – jak z nich korzystać?

Dlaczego legalni bukmacherzy oferują programy lojalnościowe?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce doskonale wiedzą, że dziś nie wystarczy pozyskać klienta. Rynek bukmacherski jest bowiem bardzo otwarty, a użytkownik szybko może zarejestrować się u innej firmy, atrakcyjniejszej dla niego. Dlatego właśnie pojawia się potrzeba zatrzymania go. Z nim bowiem nie poradzi sobie najlepszy bonus powitalny i najlepiej działające usługi dodatkowe. To właśnie program lojalnościowy namawia do… no właśnie, lojalności. Dobrze zaprojektowany, buduje pewną więź na linii bukmacher – typujący.

Można śmiało się spodziewać, że programy lojalnościowe będą czymś coraz częstszym. Zwłaszcza patrząc na to, w jakim kierunku pędzi rynek zakładów wzajemnych i jak wiele graczy obstawia kupony przez internet, niestety większość z nich przegrywa i oddaje bukom swoją kasę.

Rodzaje programów lojalnościowych u polskich bukmacherów

Oczywistym jest, że polscy bukmacherzy starają się jak najbardziej wyróżniać na tle innych operatorów. Nie inaczej jest w przypadku programów lojalnościowych, które oferują. Istnieje kilka ich rodzajów, każdy z których działa w zgoła odmienny sposób. Poniżej przedstawiamy kilka z tych, które są najpopularniejsze na naszym rynku.

  • Standardowe programy lojalnościowe, które promują każdy kolejny zakład, przyznając za niego punkty. Ich ilość zwykle zależy od stawki. Może to być jeden punkt za każdą złotówkę, dwa złote lub więcej / mniej.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Programy VIP – wielu bukmacherów uważa programy lojalnościowe za coś, co powinno być przeznaczone wyłącznie dla wybranych użytkowników i tylko tych, którzy obstawiają często i zostawiają u bukmacherów mnóstwo pieniędzy. To właśnie dla nich tworzą specjalną ofertę. Nie jest jednak łatwo zakwalifikować się do tego, by z niej skorzystać.
  • Bardziej zróżnicowane programy lojalnościowe – w ich przypadku również zbiera się punkty, jednak nie tylko dzięki kolejnym zakładom, ale na przykład poprzez wykonywanie różnego rodzaju akcji – zweryfikowanie konta, codzienne logowanie się i wiele innych. Niektóre programy tego typu pozwalają zdobywać nagrody wraz z osiąganiem każdego kolejnego progu.

Jak zacząć korzystać z programów lojalnościowych?

W przypadku większości polskich operatorów, korzystanie z programu lojalnościowego wymaga wyrażenia chęci udziału w nim. Najczęściej sprowadza się to do wejścia na właściwą podstronę i kliknięcia w odpowiedni przycisk (oczywiście po przeczytaniu regulaminu). To wystarczy, by każdy kolejny zakład promował punktami (w przypadku standardowego bonusu) czy po prostu by akcja promocyjna działała w przypadku naszego konta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Znacznie bardziej skomplikowane jest rozpoczęcie korzystania z programów typu VIP. Jak już zostało wspomniane wcześniej, są one skierowane wyłącznie do wybranych klientów – tylko tych, którzy dokonują olbrzymiego miesięcznego obrotu, a przy okazji są aktywni praktycznie każdego dnia. Problem w tym, że w większości przypadków do programu tego typu… nie da się zapisać. Najlepsi bukmacherzy wybierają jego uczestników i sami proponują w nim udział. Oczywiście i tutaj zdarzają się wyjątki, a czasem warto pomóc szczęściu i napisać do działu obsługi. Z tym jednak, że to ona ostatecznie decyduje o tym, czy konkretnego klienta zakwalifikować, czy też na dany moment po prostu mu podziękować.

Jeżeli chodzi o programy VIP, bukmacherzy online rzadko kiedy podają dokładne wymagania związane z ich uczestnictwem. Publicznie nie publikują więc tego, ile obrotu trzeba wykonywać ani też jak dużych wpłat na wirtualne saldo dokonywać, by być w stanie się zakwalifikować. Co jednak istotne, programy tego typu są dostępne wyłącznie dla użytkowników ze zweryfikowanym kontem (co jest dość oczywiste ze względu na to, że każdy z nich wymaga dość sporego stażu). Taka sama sytuacja często ma miejsce w przypadku bardziej standardowych programów.

sts polski bukmacher bonus 29 pln
Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Bukmacherzy online z najlepszymi programami lojalnościowymi

Aktualnie zdecydowanie najlepszym i najbardziej znanym programem lojalnościowym jest ten udostępniany przez firmę Fortuna. Co bardzo istotne, jest on przez nią rozwijany niemal od początku jej istnienia. W związku z tym można mieć pewność, że nagle nie zniknie, a zbierane w jego obrębie punkty rzeczywiście będzie się w stanie spożytkować na nagrody. Program Fortuny (Fortuna Klub Plus) działa na bardzo standardowych zasadach. Zbiera się w nim punkty, które są dodawane dzięki każdemu kolejnemu zakładowi. Za każde wydane na zakład dwa złote otrzymuje się dokładnie jeden punkt. Po uzbieraniu ich odpowiedniej ilości można liczyć na ciekawe nagrody. Wśród nich znaleźć można freebety, bezpieczne zakłady czy specjalne warunki na obstawianie.

eWinneretoto oraz STS to bukmacherzy online, każdy z których proponuje formułę VIP programu lojalnościowego. eWinner jest przy tym jedynym operatorem, który wspomina o wymaganiach, a uczestnictwo w tym właśnie programie warunkuje miesięcznym obrotem dokonywanym na koncie użytkownika. Jeżeli przekracza on 20 tysięcy złotych, należy się z nim skontaktować celem obgadania szczegółów. Zdecydowanie najwięcej przywilejów zapewnia Strefa VIP bukmachera STS. Choć nie wiadomo, jakie są wymagania związane z jej uczestnictwem, można śmiało przypuszczać, że nie są one niskie. Zwłaszcza że buk w ramach współpracy z najlepszymi klientami jest w stanie załatwiać im wejściówki na spotkania sportowe oraz wydarzenia kulturalne, ale też traktować potrzeby klienta VIP priorytetowo. Niezależnie od tego, czego by one nie dotyczyły (w granicach rozsądku, oczywiście).

5 / 5. Ocen: 3

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułBetclic cashout – co to jest i jak działa?
Następny artykułFame MMA 11 Typy: Borys Mańkowski – Norman Parke
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.