Pojawił się nowy kod promocyjny w Eleven Sports!

Marka Eleven Sports aktywowała nowy kod promocyjny. Jeżeli planowałeś wykupienie abonamentu do oglądania meczów przez internet, możesz teraz zyskać nawet 30%, a wszystko za wpisanie jednego słowa!

Pojawił się nowy kod promocyjny w Eleven Sports!
Pojawił się nowy kod promocyjny w Eleven Sports!

Jaki kod w Eleven Sports?

Kod promocyjny Eleven Sports to coś, na co poluje bardzo wielu miłośników piłki nożnej, tenisa oraz innych popularnych sportów. Dobrze być na bieżąco z tego typu promocjami, ponieważ pozwala nam to na oszczędzanie naprawdę sporych pieniędzy.

W chwili obecnej do 25 stycznia można wykorzystać wyjątkowe słowo bonusowe, które obniża cenę rocznego oraz półrocznego abonamentu aż o 30 procent. W przypadku najwyższej opłaty jest to oszczędność w granicach 40 złotych!

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcesz skorzystać z opisywanej promocji, musisz wpisać kod promocyjny podany poniżej. Pamiętaj, że oferty specjalne nie łączą się ze sobą, co oznacza, iż nie można wykorzystać – na przykład – dwóch bonusów w tym samym czasie.

nowy kod eleven sports
nowy kod eleven sports

Jak oglądać mecze za darmo?

Jeżeli wszystkie rozgrywki dostępne w ofercie Eleven Sports ci odpowiadają, będziesz zachwycony faktem, że możesz otrzymać teraz tak dużą zniżkę. Gorzej jednak, gdy oglądanie Serie A czy hiszpańskiej LaLigi to coś nie dla ciebie albo po prostu, gdy nie chcesz za to płacić.

Dobrym, a jednocześnie legalnym, rozwiązaniem jest założenie darmowego konta u bukmachera Fortuna. Można w nim oglądać mecze bez jakichkolwiek opłat, a do wszystkiego potrzeby jest tylko profil gracza, który zakłada się w ciągu paru chwil.

Warto mieć na uwadze, że tylko przy rejestracji można w Fortunie wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułDarmowy Zakład w Etoto. Jak odebrać 25 PLN?
Następny artykułMilan Napoli za darmo dla każdego!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)