Piłkarskie TOP 10 – szansa dla typerów na 500 zł od bukmachera Fortuna!

Bukmacher Fortuna i jego promocja Piłkarskie TOP 10 to szansa dla najaktywniejszych typerów na zdobycie wyjątkowych nagród. Tylko teraz do zgarnięcia jest nawet 500 złotych!

Piłkarskie TOP 10 - szansa dla typerów na 500 zł od bukmachera Fortuna!
Piłkarskie TOP 10 – szansa dla typerów na 500 zł od bukmachera Fortuna!

Fortuna promocja na obstawianie Euro 2020

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych u bukmachera. Aby dokonać rejestracji konta, wystarczy wejść na eFortuna.pl i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Co ważne – aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a na start dla nowych jest ponad 1000 złotych bonusu!

Do promocji Piłkarskie TOP 10 nie trzeba się zapisywać. W tym przypadku chodzi jedynie o aktywne obstawianie Euro 2020, a raczej eliminacji do tego turnieju.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta specjalna dla typerów Fortuny. Do wygrania 500 złotych!

Bukmacher Fortuna przygotował nagrody dla najbardziej aktywnych, czyli tych, którzy będą mogli pochwalić się największym obrotem podczas trwania promocji.

Co można zdobyć? Do wygrania są karty podarunkowe do wykorzystania w salonach Empik oraz na stronie tej sieci. To prezent w sam raz dla fanów książek, gier, muzyki i nie tylko!

  • Miejsca 1-3: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 zł,
  • Miejsca 4-5: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 zł,
  • Miejsca 6-8: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 200 zł,
  • Miejsca 9-10: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 100 zł.

W promocji brane są pod uwagę jedynie kupony zagrane w dniach od 10 do 13 października. Tylko i wyłącznie zakłady AKO, SOLO oraz MAXIKOMBI z typami na piłkę nożną – wszystkie inne dyscypliny są wyłączone z oferty.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułFreebet 10 PLN na hit Polska – Niemcy!
Następny artykuł500 złotych bonusu od wygranych w piątek w Betfan!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)