Najlepsze bonusy powitalne dla nowych graczy w Polsce

Dużo osób chętnie decyduje się na profesjonalne podmioty zajmujące się na co dzień bukmacherką. Warto zaznaczyć, że obecnie możesz liczyć na wiele hojnych promocji na start. Co jest szczególnie polecane? Gdzie warto zarejestrować się, by zgarnąć dobry bonus na sam początek przygody z konkretnym bukiem internetowym?

promocje na start polskich bukmacherów
Najlepsze bonusy powitalne dla nowych graczy w Polsce

Oferta STS – czy rzuca na kolana?

W STS bez wątpienia warto mieć konto. W końcu jest to obecnie zdecydowanie najbardziej popularny bukmacher, który działa na polskim rynku. A ta kwestia nie jest przypadkowa. Warto zauważyć, że w STS możesz liczyć na wiele bonusów. Oczywiście, ta konkretna firma bukmacherska jest legalna. Co do tego nie trzeba mieć wątpliwości (w razie czego możesz zaś np. sprawdzić Rejestr Domen Zakazanych itd.). Jakie bonusy są na co dzień oferowane przez ten podmiot? To m.in. promocja… bez konieczności realizowania nawet jednego depozytu. Jakie kwestie są tutaj najważniejsze? Aby można było skorzystać z tej właśnie opcji, musisz m.in. założyć konto oraz wpisać kod promocyjny we właściwe pole. Aktualne hasło to „BETONLINE”. Jeśli zdecydujesz się na tę promocję, to będziesz mógł zainkasować 29 PLN. I to bez potrzeby wykonywania żadnego depozytu. To nie wszystko, co ma obecnie w swojej ofercie ten podmiot bukmacherski.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Dodatkowo w STS możesz liczyć na kilka innych opcji. Jest to m.in. bonus zależny od kwoty premierowego depozytu. Tym zaś sposobem możesz zgarnąć 100% do 1200 PLN. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpłacić pieniądze. Maksymalna suma, która zostanie podwojona to właśnie 1200 PLN. Warto zaznaczyć, że nie ma tutaj warunku, że musisz zdecydować się tylko na jeden z tych promocji czy STS bonusy, jakie on oferuje. W końcu możesz swobodnie postawić na oba te warianty. Na początek warto skorzystać z bonusu bez depozytu. Potem możesz zaś zdecydować się na główną promocję oferowaną aktualnie przez STS.

Co zapewnia bukmacher Fortuna?

Warto posiadać konto także w tym coraz popularniejszym – na terenie Polski – bukmacherze. Fortuna działa już od 1996 roku. Masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące legalności? W takim razie są one… kompletnie bezzasadne. Wszak możesz bez żadnego kłopotu sprawdzić ten aspekt. Okazuje się, że Fortuna jest w 100% legalna. Np. na stronie Rejestru Domen Zakazanych masz potwierdzenie tej właśnie kwestii. Co jeszcze się tutaj w tym momencie liczy? Na pewno to, że ta firma bukmacherska gwarantuje świetne bonusy. Możesz np. zdecydować się na promocję bez depozytu. Jakie są tutaj zasady? Trzeba najpierw założyć konto w Fortunie. Potem musisz wpisać kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, to zgarniesz koniec końców 20 PLN. Może nie jest to jakaś wielka suma, ale nie musisz (po raz kolejny o tym przypominamy) wpłacać żadnego depozytu.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Co jeszcze oferuje Fortuna? Opisywana dzisiaj firma bukmacherska zapewnia dodatkowo zakład bez ryzyka. Obecnie wynosi on 600 PLN. Musisz zarejestrować się na www.eFortuna.pl (kod: BETONLINE) oraz wpłacić pierwszy depozyt. Maksymalnie możesz zainkasować zakład bez ryzyka właśnie do wspomnianej kwoty 600 PLN. Jeśli wygrasz, kasa jest Twoja. A jak przegrasz, to… nic wielkiego się nie dzieje. W końcu i tak nic nie stracisz, co jest tutaj najważniejsze.

Betclic i znakomity cashback

Betclic to kolejna legalna firma bukmacherska, która trafia pod naszą lupę. Nieprzypadkowo, ponieważ ten podmiot zapewnia świetny bonus na start. Jest to zaś cashback. Jak go zdobyć? Ile maksymalnie można zainkasować? Na początek zasady odnoszące się do samego bonusu. Warto zauważyć, że warunki nie są tutaj szczególnie skomplikowane. Musisz bowiem zarejestrować się na www.Betclic.pl i wpisać kod promocyjny (KOD550). Potem trzeba wykonać depozyt. Ile maksymalnie możesz zainkasować? Oferta jest hojna. Wszak Betclic zapewnia obecnie cashback do 550 PLN. Co ważne, tylko tam możesz aktualnie obstawiać zakłady (podstawowe oraz poboczne) na Fame MMA. Jeśli zatem na co dzień interesujesz się tym zagadnieniem, to koniecznie warto w Betclic założyć konto, bo to ciekawy bukmacher internetowy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto mieć konto w Etoto?

Tak. Warto w ogóle w tym momencie wyjaśnić, że możesz mieć konta w rozmaitych podmiotach bukmacherskich i czy tacy bukmacherzy online jak Etoto ,czy inni moga nam się w ogóle przydać. W końcu na tej płaszczyźnie nie ma żadnego górnego limitu. I dobrze byłoby skorzystać z tej opcji. W końcu możesz zainkasować rozmaite, bardzo atrakcyjne promocje. Do Twojej dyspozycji jest zaś także bukmacher internetowy Etoto. Co warto wiedzieć o tym podmiocie? Przede wszystkim jest on legalny. Jeśli się tam zatem zarejestrujesz, to będziesz w 100% zadowolony. Czeka na Ciebie hojna oferta i znakomite kursy. Tak samo, jak świetny bonus na start.

Aktualnie ta firma bukmacherska zapewnia nowym Klientom bonus 200% do 200 PLN. Włodarze tej firmy chwalą się, że jest to jedyna taka oferta na rynku. Pamiętaj o tym, by użyć właściwego kodu. Bez tego bowiem nie skorzystasz z tej promocji. Ten kod to zaś aktualnie „BETONLINE”. Aby stać się posiadaczem tego bonusu, musisz oczywiście zarejestrować się oraz wpłacić pierwszy depozyt. Bukmacher internetowy Etoto oferuje maksymalnie 200 PLN dla nowego Klienta, który spełni te niezbyt skomplikowane warunki.

5 / 5. Ocen: 3

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułHype MMA – jak i gdzie obstawiać zakłady?
Następny artykułTypy bukmacherskie – wszystko, co musisz wiedzieć!
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.