LVBET vs NobleBet – gdzie lepiej typować sporty wirtualne?

Pandemia wywołała świat większości z nas do góry nogami. Miłośnicy sportu szczególnie mocno odczuli zakazy związane z organizacją wydarzeń sportowych. Aby maksymalnie urozmaicić ten czas bukmacherzy postanowili wprowadzić do swojej oferty znacznie więcej wariantów w dziedzinie sportów wirtualnych. Czym one są i gdzie najlepiej je typować? O tym dowiesz się za chwilę.

Czym są sporty wirtualne?

Sporty wirtualne to nic innego, jak generowane losowo zdarzenia. Ich transmisja daje uczucie oglądania gry wideo, oczywiście w określonej tematyce. Nie da się ukryć, że wielu graczy traktuje sporty wirtualne z przymrużeniem oka, z uwagi na ich formę, która bardziej przypomina loterię niż realny zakład bukmacherski.

Warto jednak wiedzieć, że wyniki uzyskiwane w trakcie rozgrywek wirtualnych nie są całkowicie losowe. Do ich oszacowania bukmacherzy wykorzystują specjalne algorytmy, które dokładnie weryfikują wcześniejsze statystyki, dając tym samym wyniki rzeczywiście możliwe do osiągnięcia. Jeśli więc jesteś pasjonatem wszelkiego rodzaju wyliczeń matematycznych możesz ze spokojem zdecydować się na taką zabawę, która choć może się okazać mniej emocjonująca od tradycyjnych rozgrywek, pozwoli Ci dobrze się bawić nawet w trakcie największych obostrzeń.

Sporty wirtualne w LVBET

W swojej ofercie lvbet.pl skupił się przede wszystkim na tradycyjnych propozycjach. Gracze znajdą tam takie klasyki jak rozgrywki piłki nożnej, w których znajdziemy naprawdę interesujące pozycje. Dodatkowo, miłośnicy sportów wirtualnych mogą się zdecydować na typowanie wyścigów (konnych oraz psów), a także tenisa czy żużlu.

Imponująco kształtuje się również oferta dostępnych rynków zdarzeń. Gracze mogą dowolnie wybierać spośród takich propozycji jak zakłady na wynik końcowy, handicap azjatycki, podwójną szansę, sumę goli i wiele innych.

Kolejną przewagą tego operatora jest dodatkowy bonus w postaci 20 zł na typowanie sportów wirtualnych. Aby go zgarnąć wystarczy grać zakładami wirtualnymi prze tydzień, obstawiając za łączną kwotę min. 100zł po kursie 1,50. Po zakończeniu tygodnia gracz, który spełni wszystkie te kryteria otrzyma na swoje konto dodatkowy bonus.

Sporty wirtualne od NobleBet

Oferta Noble również kształtuje się ciekawie. Tutaj miłośnicy sportów wirtualnych mogą wybierać spośród siedmiu kategorii, w tym takich ciekawostek jak wyścigi rydwanów. Niestety sprawa wygląda mniej imponująco w przypadku liczby rynków. Na największy wybór – kilkunastu propozycji mogą liczyć miłośnicy piłki nożnej, W wirtualnym tenisie możemy wybrać jedną z propozycji dotyczących gemów, setów czy całego meczu. Pozostałe rynki są raczej skromne.

Dużym plusem oferty przygotowanej przez NobleBet.pl jest wysoka jakość symulacji, a także możliwość zapoznania się z ostatnimi wynikami rozgrywek, co z pewnością może się okazać pomocne podczas typowania.

Opisując ofertę od NobleBet nie można zapomnieć o ciekawym bonusie powitalnym od tego operatora. W jego ofercie znajdziemy specjalny bonus dedykowany wyłącznie sportom wirtualnym, w wysokości 100% do 200zł. Dla skorzystania z tego bonusu wymagana jest wpłata na minimalną kwotę 10zł.

Sporty wirtualne mogą stanowić ciekawą alternatywę szczególnie w okresie pandemii, kiedy tradycyjne rozgrywki są zawieszone. Jednak warto pamiętać, że nie każdy odnajdzie się w takiej propozycji. Najlepiej samodzielnie sprawdzić ofertę, aby się przekonać, czy jest to propozycja dla Ciebie.

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułKod promocyjny – Betfan i Fortuna
Następny artykułDarmowe transmisje meczów u bukmacherów online
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.