Linkiewicz vs Godlewska. Kiedy walka na gali FAME MMA 3?

294

Marta Linkiewicz kontra Monika „Esmeralda” Godlewska – to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany freak fight pierwszego kwartału tego roku. Zobacz, kiedy odbędzie się ten pojedynek i jakie typy mają na niego bukmacherzy!

Linkiewicz vs Godlewska. Kiedy walka na gali FAME MMA 3?
Linkiewicz vs Godlewska. Kiedy walka na gali FAME MMA 3?

FAME MMA 3 fight card

Karta walk FAME MMA 3 składa się z dziewięciu pojedynków, jednak nie ma co ukrywać, że to właśnie walka Linkiewicz Godlewska wzbudza najwięcej emocji i kontrowersji.

Podczas FAME MMA nie było jeszcze starcia pomiędzy dwiema paniami, dlatego trudno się dziwić, że Godlewska w MMA to niemal temat numer jeden wśród tych, którzy interesują się przepychankami pomiędzy celebrytami.

fortuna kod promocyjny
Bonus bez depozytu – Fortuna kod promocyjny

Kiedy walka Linkiewicz Godlewska?

Monika Godlewska to intagramerka, która zasłynęła ze swoich „popisów” wokalnych. Zazwyczaj przed obiektywem występowała ze swoją siostrą, jednak podczas FAME MMA 3 będzie mogła liczyć tylko na siebie!

A kim jest Marta Linkiewicz? To pewna pani, wokół której zrobiło się głośno po tym, jak wyznała, że przespała się z pewnymi raperami zza oceanu. Mimo że jej „sławę” uznano za nieporozumienie roku, nie ma dnia, by w internecie nie można było znaleźć newsów na jej temat.

Marta Linkiewicz vs Esmeralda Godlewska będzie trzecim pojedynkiem od końca w harmonogramie FAME MMA 3. Gala odbędzie się w dniu 30.03.2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety można już nabywać za pośrednictwem sieci!

A co na temat walki sądzą bukmacherzy? Typy na FAME MMA 3 są trudno dostępne, ale prawdopodobnie bliżej gali pojawią się przynajmniej na jednej stronie do obstawiania w naszym kraju. Do tej pory był to portal LV BET.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl