Legalny bukmacher bez weryfikacji

Legalny bukmacher bez weryfikacji to według niektórych coś, co nie ma prawa istnieć. Czy mają rację? Okazuje się, że nie i za chwilę przekonacie się, dlaczego! 

Legalny bukmacher bez weryfikacji
Legalny bukmacher bez weryfikacji

Bukmacher bez weryfikacji

Aby zarejestrować się u bukmachera, który posiada licencję w naszym kraju, musimy działać zgodnie z prawem. Co za tym idzie, nie możemy obstawiać, jeśli nie mamy co najmniej 18 lat, a także wcześniej zakładaliśmy konta w danej firmie bukmacherskiej.

Portale do typowania przed oszustwami radzą sobie właśnie za pomocą weryfikacji danych. Taki proces zazwyczaj wymaga od gracza przesłania skanu dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego bądź paszportu.

Okazuje się jednak, iż istnieje legalny bukmacher bez weryfikacji, a nawet więcej niż jeden. o co dokładnie chodzi? Sprawa jest banalnie prosta do wytłumaczenia – bez problemu dadzą sobie z nią radę nawet początkujący.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Konto tymczasowe u bukmacherów

Jeżeli chcecie rozpocząć obstawianie jeszcze przed wysłaniem do wglądu danych ze swoich dokumentów, możecie założyć tak zwane konto tymczasowe. To nic innego jak profil z pewnymi ograniczeniami, ale pełnym prawem do grania w konkretnych zakładach bukmacherskich.

Na ten moment konta tymczasowe znajdziecie nam stronach Totalbet oraz Fortuna. W każdej z nich wszystko wygląda podobnie – mona wpłacić łącznie maksymalnie 5000 PLN oraz nie można wypłacać przed ukończeniem weryfikacji.

Różnica pomiędzy wspomnianymi portalami jest taka, że w tym pierwszym można mieć konto tymczasowe ważne nawet grubo ponad miesiąc, natomiast Fortuna na przesłanie skanu dokumentów daje do 28 dni!

Chcesz założyć konto tymczasowe? Zrobisz to za darmo na www.eFortuna.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułIlu jest legalnych bukmacherów w Polsce?
Następny artykułEtoto specjalny kod na bonus bez depozytu!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)