Legalni bukmacherzy bez podatku

18

W niektórych firmach bukmacherskich w Polsce można obstawiać mecze bez podatku, a jednocześnie nie łamać przy tym obowiązującego prawa. Zapytacie się: jak to możliwe? Poznajcie już teraz odpowiedź na to pytanie!

Legalni bukmacherzy bez podatku
Legalni bukmacherzy bez podatku

Legalny bukmacher bez podatku

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, każdy legalny bukmacher musi posiadać odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Wielu osobom wydaje się, iż wszystkie takie strony do granie związane z płaceniem wielu podatków. Okazuje się, iż wcale tak nie jest.

Wielu legalnych buków organizuje akcje promocyjne pozwalające na obstawianie z doładowaniem wygranych w wysokości 12 czy 14 procent. W ten sposób niwelowany jest podatek, a więc wygrywamy dokładnie tyle, ile u zagranicznych bukmacherów jak Bwin czy Unibet.

fortuna kod promocyjny
Bonus bez depozytu – Fortuna kod promocyjny

Gdzie najczęściej znajdę tego rodzaju promocje? Na pewno zadowolony będziesz z tego, jak wygląda oferta marki Totolotek czy LV BET. W tym drugim wiele ofert organizowanych jest w aplikacji mobilnej, dzięki czemu można wygrywać więcej na smartfonie czy tablecie.

Jak nie płacić podatku u bukmachera?

Czy to na pewno jest zgodne z przepisami? Oczywiście, że tak. Wszystko dlatego, że tak naprawdę płacimy podatek, ale bukmacher nam to rekompensuje. My wychodzimy na swoje, a państwo dostaje dokładnie to, co chce!

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak taka promocja wygląda w praktyce, zerknij na bonus Fortuny na MŚ do lat 20!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.