Kto jest najlepszym typerem w Polsce?

Nie brakuje w naszym kraju osób, które regularnie zarabiają na obstawianiu meczów. Czy jednak wiadomo, kto jest najlepszym typerem w Polsce?

Kto jest najlepszym typerem w Polsce?
Kto jest najlepszym typerem w Polsce?

Najlepsi typerzy w Polsce

Skuteczna gra u bukmachera to nie lada sztuka, którą niełatwo jest opanować. Najpierw chodzi o to, by poznać podstawy, a dopiero później interesować się coraz to nowszymi metodami analizy, rodzajami zakładów i tak dalej.

Mimo że wielu początkującym obstawianie wydaje się prostą sprawą, absolutnie takie nie jest! Najlepiej świadczy o tym fakt, że nie słyszy się o wielu osobach, które zarabianie u bukmachera traktują jako główne źródło dochodu.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Często pada w internecie takie pytanie, kto jest najlepszym typerem online. Teoretycznie, nie jest to skomplikowana sprawa, ale w praktyce jest zupełnie inaczej.

Jeżeli szukamy typera, który często dodaje dobre typy bukmacherskie, powinniśmy zerknąć na Ranking Typerów. Te statystyki bardzo ładnie pokazują, czyje pewniaki można traktować poważnie, a do których lepiej podchodzić z dystansem.

Pamiętajcie jednak, że przede wszystkim warto obstawiać samodzielnie. Gotowe typy są dobre, ale nie powinny być nigdy podstawą naszej gry, a tylko jej dodatkiem! 😉

Obstawianie meczów przez internet? Spróbuj na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie Black Friday
Następny artykułFreebet bez wpłaty dla każdego
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)