Jakie bonusy można zgarnąć z okazji Euro 2020?

Z okazji zbliżającego się Euro 2020 można zainkasować naprawdę sporo promocji. Czy jednak wszystkie oferty są istotnie godne uwagi? Postanowiliśmy dokładnie sprawdzić ten aspekt. Poniżej możesz również zapoznać się z różnymi ofertami internetowych buków. Na co możesz konkretnie liczyć?

sts bonusy na euro 2020
Jakie bonusy można zgarnąć z okazji Euro 2020?

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Aktualnie do Euro 2020 pozostało zaledwie… kilka dni. To wspaniała wiadomość. Wszak ta długo wyczekiwana futbolowa impreza startuje już za osiem dni. Wszystko rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku meczem Włochy – Turcja, który będzie rozegrany na Stadio Olimpico, w Rzymie. Nic zatem dziwnego, że firmy bukmacherskie przygotowują coraz więcej atrakcji. A tak naprawdę toi dopiero początek, bo im bliżej imprezy, tym tych ofert powinno być jeszcze więcej. Czy warto jednak korzystać z takich właśnie bonusów? W zdecydowanej większości przypadków tak. Dzięki temu możesz mieć np. znacznie więcej pieniędzy na grę. Na skutek tego masz większe szanse na zainkasowanie naprawdę sporych sum. Bardzo popularne są też tak zwane cashbacki. Dzięki nim możesz grać… bez żadnego ryzyka.

O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Musisz pamiętać, że firmy bukmacherskie nie są instytucjami charytatywnymi. Innymi słowy, te podmioty mają swój cel w oferowaniu takich promocji. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Przede wszystkim o to, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej Klientów. Bukmacherzy na Euro 2020 są już bardzo dobrze przygotowani na te imprezę, gdyż wiedzą jak Euro 2020 jest bardzo popularne, dlatego należy spodziewać się sporej liczby zagranych zakładów. Inna sprawa jest taka, że zdecydowana większość graczy… niestety przegrywa. Wynika to z wielu aspektów. Często typerzy grają bez większego zastanowienia się nad danym zakładem, co prowadzi do przegranych itp. Firmy bukmacherskie dają pieniądze na oferty, ale w głębi duszy liczą na to, że im się to wszystko zwróci. Dodatkowo z nawiązką. Wszak środki bonusowe nie są w 100% nasze. Musimy je dopiero obrócić, by tak się właśnie stało.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba wiedzieć, jak to wszystko działa w praktyce. Mimo wszystko warto i tak korzystać z bonusów. Musisz jednak mieć świadomość, że nie są to w 100% darmowe pieniądze. Trzeba rozsądnie wybierać oferty. Decyduj się tylko na takie bonusy powitalne, które mają atrakcyjne warunki pod kątem obrotu. Unikaj zaś ofert, które tylko z pozoru są warte zainteresowania…

Bonusy od depozytu na Euro 2020

Jakie zaś bonusy są oferowane przez profesjonalne firmy bukmacherskie? Możesz m.in. liczyć na bonusy od depozytu. Na czym to polega w praktyce? Nigdy wcześniej nie miałeś bowiem do czynienia z takimi właśnie promocjami? Sprawa na szczęście nie jest skomplikowana. Masz już konto u konkretnego buka? Jak tak, musisz wykonać depozyt. Jeśli zrealizujesz tę transakcję finansową, to otrzymasz pieniądze. Najlepiej w 100% wykorzystać daną ofertę. Jeśli zatem buk online daje 100% aż do 200 PLN, to wpłacając 200 PLN będziesz miał na koncie 400 PLN. Oczywiście, nie są to w 100% Twoje pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tak, jak wspominaliśmy, musisz najpierw dokonać obrotu bonusem, by można było np. wypłacić gotówkę. Dlatego tak ważne jest to, by jeszcze przed skorzystaniem z promocji, zrealizowaniem depozytu itd. dokładnie przeczytać warunki. Jeśli czegoś nie wiesz, coś jest dla Ciebie niejasne, to śmiało pytaj o to Dział Obsługi Klienta. Warto mieć bowiem w 100% świadomość, z czym wiąże się gra w konkretnym bukmacherze internetowym.

Zakłady bez ryzyka

Do dyspozycji Klientów są także cashbacki. To zakłady bez ryzyka. Wielu graczy uważa takie bonusy za najlepsze. Dlaczego? Możesz bowiem otrzymać zakład bez ryzyka, postawić go, a w razie porażki nic nie stracisz. Zalecamy jednak, by dokładnie czytać regulaminy promocji. Czasami bowiem firmy bukmacherskie jak eWinner czy Betclic oferują te promocje, ale ich warunki nie są aż tak korzystne. Musisz zatem mieć świadomość, czy rzeczywiście jest to zakład bez ryzyka i niczym nie ryzykujesz w 100%, czy są jakieś wymagania dotyczące ewentualnych obrotów pieniędzmi, które wrócą do Ciebie na konto w formie cashbacku itp. Tak samo, jak poprzednim razem – jeśli dane punkty regulaminu są dla Ciebie niejasne, to musisz dokładnie dowiedzieć się, jak je interpretować. Po to, by dany bonus nie okazał się „kulą u nogi”. Czasami tak się dzieje, chociaż na szczęście bardzo rzadko. Wolimy Cię jednak przestrzec na zapas.

ewinner typowanie online
Zakłady bukmacherskie eWinner – nowe bonus dla graczy

Gdzie sprawdzać aktualne promocje na Euro 2020?

Euro 2020 startuje już za kilka dni. Nie da się ukryć, że im bliżej tej imprezy, tym coraz więcej promocji. Gracze powinni być z tym wszystkim na bieżąco. Wszak w zdecydowanej większości przypadków te oferty są naprawdę korzystne. Grzechem byłoby zaś z nich nie skorzystać. Samodzielne sprawdzanie takich kwestii byłoby jednak syzyfową pracą… Na szczęście są strony internetowe, które gromadzą informacje o takich właśnie promocjach. Wszystkie podawane tam informacje są merytoryczne i aktualne. Dzięki temu wiesz, gdzie np. oferowany jest dobry bonus od depozytu, a gdzie atrakcyjny cashback itp. Wówczas można podejmować kolejne kroki. Chodzi np. o zrobienie szybkiego depozytu, by żadna atrakcyjna promocja nie przeszła nam obok nosa.

5 / 5. Ocen: 2

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułBonusy powitalne u polskich bukmacherów – gdzie najlepsze?
Następny artykułSuperbet opinie, aplikacja, promocje bukmachera
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.