Jaki kod promocyjny wpisać w STS?

8

Rejestrujesz się u bukmachera STS? Sprawdź, jaki kod promocyjny jest obecnie aktywny i co można dzięki niemu otrzymać!

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
Jaki kod promocyjny wpisać w STS?

STS bonus bez depozytu

Oferta dla nowych graczy dostępna jest wyłącznie dla osób, które jeszcze nie są zapisani do bukmachera STS. Opisywany bonus powitalny można odebrać tylko i wyłącznie, zakładając konto przez stronę internetową lub aplikację mobilną.

ABy dokonać rejestracji w STS, wystarczy uruchomić portal bukmachera, a następnie wypełnić formularz, gdzie należy podać podstawowe informacje na swój temat. Co bardzo ważne, tak zwane konto tymczasowe STS to specjalny profil, który da się założyć bez wysyłania skanu dokumentów tożsamości.

Każdy nowy gracz może otrzymać na dobry początek bonus bez depozytu w wysokości 27 PLN oraz nawet 1000 PLN premii. Drugi z opisywanych prezentów dostaje się za dokonanie pierwszej wpłaty na konto i dodawany jest automatycznie, natomiast pierwszy można zgarnąć tylko i wyłącznie, wykorzystując kod promocyjny.

Jaki kod bonusowy w STS?

Specjalny kod bonusowy w STS to „BETONLINE”. Jeżeli chcesz z niego skorzystać, musisz po prostu podać oznaczone przez nas słówko w odpowiedniej rubryce formularza rejestracyjnego.

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji, by odebrać premię od bukmachera, sprawdź już teraz, jak otrzymać bonus bez depozytu! W przygotowanym przez nas poradniku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje przydatne początkującym i nie tylko!

Przypominamy, że bonus powitalny może być odebrany tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera online. STS posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu jego promocje są zgodne z prawem i można z nich bezpiecznie korzystać!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jaki kod promocyjny wpisać w STS?
5 (100%) 2 votes