Jaki bukmacher daje pieniądze na start? Dwa ciekawe rodzaje bonusów

Bukmacherzy kuszą użytkowników naprawdę różnorodnymi ofertami. Jednymi z najpopularniejszych są te oferujące dodatkowe środki po rejestracji. 

Bukmacherzy, aby zachęcić potencjalnych klientów do gry najczęściej decydują się na różnego rodzaju specjalne oferty powitalne. Popularne są zwłaszcza bonusy kwotowe do pierwszej wpłaty środków na konto. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się natomiast tzw. zakłady bez ryzyka, znane również jako cashback, oraz freebety. Czym one są i gdzie można je otrzymać?

Jaki bukmacher daje pieniądze na start? Zakłady bez ryzyka chlebem powszednim

Zakład bez ryzyka znany również jako cashback jest bardzo częstym rodzajem bonusu powitalnego. Najczęściej jego wysokość jest równowartością wpłaconych na konto środków do ustalonej maksymalnej kwoty. Przy zakładzie bez ryzyka trzeba jednak zwrócić uwagę na kurs wydarzenia. Bukmacherzy najczęściej decydują się bowiem na pewne ograniczenia.

Do najpopularniejszych z nich należą ustalony kurs takiego zakładu na jakimś minimalnym poziomie (często 1.80), a także konieczność zagrania zakładu co najmniej z dwoma wydarzeniami. Częstym ograniczeniem jest także czas – np. 24 godziny od założenia konta. 

Jego zasady są jednak bardzo proste – w przypadku wygranej na koncie gracza nic specjalnego się nie dzieje. Jeśli jednak zakład okazał się przegrany, bukmacher zwraca równowartość postawionego zakładu. Niestety najczęściej jest to obwarowane warunkiem obrotu tych pieniędzy, a często spotykanym sposobem jest 3-krotny obrót po kursie wynoszącym co najmniej 1.80. 

Obecnie zakłady bez ryzyka oferuje duża część legalnych bukmacherów w Polsce. Najwięcej można dostać w SuperBet, który ma obecnie ofertę na zakład bez ryzyka do 1300 zł. PZBuk oferuje 1000 zł cashbacku, choć jest on w niecodziennej formie, którą opisaliśmy poniżej. Do najlepszych ofert można zaliczyć także: Betfana, który oferuje 600 zł, BetClic z 550 zł cashbacku i Fuksiarza z 500 zł. Dokładną ofertę legalnych bukmacherów w Polsce, którzy dają darmowe pieniądze na start,  można sprawdzić na stronie Probukmacher. Znajdziecie tam również listę ofert bukmacherów bez depozytu.

Freebety równie często spotykane

Często mylonym z zakładem bez ryzyka pojęciem jest freebet, który jest jednak zupełnie innym rodzajem bonusu. Co jednak istotne dla potencjalnych graczy, freebet często jest dodatkowym bonusem do głównego, którym najczęściej jest cashback albo bonus procentowy pierwszej wpłaty na konto.

Zasady freebetu są bardzo proste – w przypadku wygranej na koncie gracza pozostaje wygrana kwota pomniejszana o stawkę zakładu. To rozwiązanie o tyle ciekawe, że bukmacherzy najczęściej nie obwarowywują dodatkowo tych zakładów, co oznacza, że wskazane pieniądze można już wypłacić. 

Najczęściej freebety są ustalone kwotowo, a nie procentowo od wpłaconej kwoty. Bardzo często spotykaną kwotą są wartości do 100 zł. Jest to świetna szansa dla obu stron – bukmacher nie musi stracić dużo przy ewentualnej porażce, a użytkownik ma dobrą okazję na dodatkowe pieniądze już na starcie.

Jaki bukmacher daje pieniądze na start w formie freebetu? Spośród najlepszych obecnie ofert dla nowych użytkowników należy wyróżnić Betfana z 60 zł freebetu oraz Betcrisa z 50 zł freebetu. W przypadku freebetów warto pamiętać o tym, że to narzędzie jest często stosowane już w trakcie korzystania z konta, w ramach różnych akcji promocyjnych. Najczęściej spotykane to obstawienie za daną kwotę, za co dostają się taką samą ilość w bonusowych środków.

Bukmacher – darmowe pieniądze na start. Czasem promocje są pomieszane

Niekiedy bukmacherzy mieszają obie powyższe promocje ze sobą. Tak jest np. w PZBuk, które oferuje cashback aż 1000 zł, ale po ewentualnej przegranej nie zwraca pieniędzy na konto do obrotu, a w formie freebetu. To znacząco zmienia sytuację, bowiem gracz musi zagrać tym freebetem zakład z kursem co najmniej 2.28, aby odzyskać całość pieniędzy. 

Nie da się ukryć, że bukmacherzy wieloma sposobami próbują przyciągnąć do siebie nowych klientów. Bonusy w postaci cashbacku i freebetu to jedne z najlepszych ofert, które mogą zastosować, więc prześcigają się w ich wysokości. Warto jednak zawsze pamiętać o dokładnym przeczytaniu warunków promocji. Bukmacher i darmowe pieniądze na start wydają się podejrzane, ale tak wcale nie jest. Są one po prostu obwarowane różnymi warunkami, więc warto zabezpieczyć się przed potencjalnym rozczarowaniem. 

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułCzy FC Barcelona wróci na szczyt w rozgrywkach La Liga?
Następny artykułJak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera? Przegląd metod płatności 
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.