Jak wybrać najlepszego bukmachera w Polsce?

Aktualnie coraz więcej osób chce zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Jest to zrozumiałe, gdyż w tym momencie to jeden z najlepszych sposobów na inwestowanie. Dzisiaj zajmiemy się tym, jakie kroki powinny być podjęte, by wybrać odpowiedniego bukmachera internetowego.

jak wybrać najlepszego bukmachera
Jak wybrać najlepszego bukmachera w Polsce?

Czy firma bukmacherska jest w 100% legalna?

Obecnie gracze zainteresowani zakładami bukmacherskimi naprawdę nie mogą narzekać na brak wielu opcji do wyboru. Nie ma zatem przeszkód, by zdecydować się na rozmaite firmy działające właśnie w tej branży. Dla Ciebie najbardziej istotne powinno być zaś to, czy dany podmiot jest po prostu w 100% legalny. Na szczęście obecnie takich właśnie opcji jest pod dostatkiem. Co jednak sprawia, że warto decydować się na takie podmioty hazardowe?

Jeśli zdecydujesz się na rejestrację w tego typu bukach, to będziesz mógł grać w 100% zgodnie z polskim prawem. Nie będzie przeszkód, by inwestować swoje pieniądze i je sukcesywnie pomnażać. Nikt nie przyczepi się do Twoich wygranych. Swobodnie możesz wpłacać, jak i wypłacać zarobione pieniądze. I to przy pomocy kilku sprawdzonych, bezpiecznych metod. Takie firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna gwarantują, że wszelkie operacje finansowe będą realizowane zgodnie z obowiązującymi standardami. Warto zatem wybrać te właśnie podmioty. Posiadają one stosowne dokumenty i współpracują z Ministerstwem Finansów. Oczywiście, na rynku znajdują się też nielegalne podmioty.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Niektórzy gracze decydują się właśnie na nie, chociaż według nas to spory błąd. Z jednej strony można obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku. Z drugiej strony jest to rzecz jasna nielegalne. Nawet, jeśli sporo wygrasz, to nie będziesz mógł w spokoju wydawać tej gotówki. Takimi dochodami mogą zainteresować się ludzie np. z Urzędu Skarbowego. A konsekwencje są wtedy zazwyczaj opłakane. Nie ma zatem sensu tak ryzykować. Zdecydowanie lepszym, bezpieczniejszym wyborem są legalne firmy bukmacherskie w Polsce.

Bonus powitalny – czy warto?

Warto (przed zarejestrowaniem się w konkretnej firmie bukmacherskiej) sprawdzać nie tylko kwestie odnoszące się do legalności. Liczy się także atrakcyjna oferta. Szczególnie biorąc pod uwagę nowych użytkowników. Obecnie bonusy powitalne to standard. Zazwyczaj naprawdę warto z nich korzystać. Musisz jednak pamiętać w tym temacie o kilku aspektach. Nie wszystkie bonusy powitalne są do końca atrakcyjne. Niektóre pozwalają otrzymać co prawda sporo gotówki, aczkolwiek charakteryzują się jednocześnie bardzo restrykcyjnymi wymaganiami. Np. musisz grać stosunkowo wysokie kursy, by realizować obrót.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami nie można w ogóle grać singli itp. Niekiedy do tego wszystkiego dochodzą jeszcze limity czasowe. Na skutek tego jest o wiele trudniej zrealizować obrót bonusem, prawda? Trzeba zatem dokładnie sprawdzać warunki oferty przed skorzystaniem z niej. Po to, by bonus powitalny nie stał się „kulą u nogi”.

Co można obstawiać u bukmachera?

To kolejny istotny aspekt. Musisz zweryfikować, co ma w swojej ofercie dana firma bukmacherska jak STS. Ogólnie zaleca się, by skupić się na maksymalnie kilku dyscyplinach. Jeśli chcesz regularnie wygrywać i pomnażać swoje oszczędności, to nie możesz grać wszystkiego z oferty. Warto zatem wybrać jeden, maksymalnie dwa sporty. Musisz zweryfikować, czy są one bez problemu do typowania w danym bukmacherze internetowym. Liczy się na pewno skala oferty. Im jest ona bardziej bogata, tym łatwiej znaleźć prawdziwe perełki.

polski bukmacher bez podatku
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Poza tym warto zweryfikować kursy bukmacherskie. Możesz do tego użyć porównywarek. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie są najwyższe kursy, a gdzie pozostawiają one sporo do życzenia… Tego faktu nie można natomiast w ogóle bagatelizować, ponieważ ma on wpływ na nasze wygrane. Trzeba zatem wybrać takiego bukmachera internetowego, gdzie nie brakuje atrakcyjnych propozycji na tej płaszczyźnie.

Na co jeszcze zwracać uwagę przy wyborze bukmachera?

Liczy się również ogólna opinia na temat danego bukmachera internetowego. Warto zatem wybierać takie firmy działające w tej branży, które mogą pochwalić się bardzo dobrymi recenzjami. Biorąc pod uwagę nie tylko ekspertów, ale także samych użytkowników. Ważnym aspektem jest na pewno pomocny support. Sprawdź, gdzie nie brakuje wielu opcji kontaktu z renomowanymi firmami bukmacherskimi. Profesjonaliści mają nie tylko zweryfikowany live chat. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wysłać również wiadomość e-mail albo skorzystać z połączenia telefonicznego. A czasami będą takie sytuacje, w których pomoc fachowców będzie zasadniczo na wagę złota.

Wybierając nowego bukmachera internetowego nie można zapominać także o innych kwestiach. Dobrze byłoby, by dana firma bukmacherska pamiętała nie tylko o nowych użytkownikach. Coraz częściej na różne bonusy mogą zatem liczyć również stali Klienci. Im więcej atrakcyjnych ofert tego typu, tym lepiej. Dzięki temu szybko można powiększyć stan własnego konta. A to oczywiście ułatwia wygrywanie dużych pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Zweryfikuj również to, gdzie można wpłacać i wypłacać pieniądze przy pomocy rozmaitych metod. Na skutek tego będziesz mógł realizować transakcje finansowe szybko i wygodnie.

5 / 5. Ocen: 5

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułSkąd brać darmowe typy bukmacherskie skutecznych typerów?
Następny artykułBetclic czy to dobry bukmacher do obstawiania?
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.