Jak wpłacić i wypłacić pieniądze u legalnego bukmachera? Przegląd metod płatności 

Chcesz zagrać u bukmachera? Musisz wpierw wpłacić środki. A gdy już uda Ci się wygrać, to będziesz chciał jak najszybciej wypłacić należne Ci pieniądze. Dlatego tak ważne jest, by zapoznać się z metodami wpłat i wypłat, aby wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję. Sprawdź, jak możesz wpłacić i wypłacić środki u legalnego bukmachera.

Szybki przelew bankowy

Natychmiastowy przelew bankowy realizowany za pomocą bramki płatniczej. Bramki obsługują większość banków w Polsce. Wystarczy wybrać swój bank, zalogować się jak do bankowości elektronicznej i potwierdzić transakcję wybraną metodą autoryzacji (kodem SMS lub w aplikacji mobilnej banku).  Środki trafią od razu na konto gracza, a za wpłatę nie będzie pobrana prowizja. Jest kilka bramek płatniczych, które dostępne są u różnych buków, np.:

  • dotpay (tak zapłacisz w STS, Fortunie, eWinner, Etoto, Totolotku),
  • PayU (dostępny w STS, Etoto, Fortunie),
  • Przelewy24 (oferowany przez Betclic czy Betfan),
  • tpay (dostępny w Fortunie).

Płatności szybkim przelewem online są najbardziej popularne i dostępne dla każdego, bo mało kto dziś nie korzysta z bankowości elektronicznej. Niczego nie trzeba pobierać, nigdzie zakładać konta, wystarczy login i hasło używany do bankowości. 

BLIK

Polski system płatności, stworzony przez konsorcjum banków, obecnie dostępny w kilkunastu polskich bankach. Bardzo popularny, wygodny i bezpieczny, używany do wykonywania przelewów online, wypłaty środków z bankomatu, przelewów na telefon. Do transakcji wykorzystywany jest sześciocyfrowy kod, który trzeba wpisać we właściwym miejscu na stronie podczas wpłaty depozytu. kody są generowane co 2 minuty. Płatności są darmowe. Bukmacherzy z Blikiem to m.in. STS, Betclic, Fuksiarz, Totolotek, Etoto, forBet, PZBuk.

Tradycyjny przelew bankowy

Forma płatności obecnie rzadziej stosowana, bo dość uciążliwa – trzeba przepisać dane do przelewu, ręcznie go zatwierdzić etc., a także długo realizowana – środki mogą być księgowane nawet kilka dni, w weekendy i święta nie są procesowane transakcje w banku. Co więcej, może się zdarzyć, że bank za zwykły przelew pobierze prowizję lub sam bukmacher naliczy opłatę za tę dość już archaiczną metodę doładowania konta. Tradycyjny przelew bankowy zrealizujesz z pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej, a także zlecisz stacjonarnie w banku.

Paysafecard

Karta pre-paid zapewnia większą anonimowość – wpłaty nie będą powiązane z Twoim kontem, bo karty są anonimowe, a płacisz za nie gotówką. Kupujesz kartę w punkcie, np. w kiosku czy sklepie spożywczym (np. Żabka), doładowujesz ją podczas płatności, a następnie przepisujesz 16-znakowy kod w miejscu wpłaty depozytu i gotowe. Minusem jest to, że ogranicza cię nominał kart (np. 20, 50, 100 zł, maksymalnie 200 zł). 

E-portfele

E-portfele jak Skrill, Neteller, mają swoich zwolenników. Dzięki tego typu płatności łatwo jest kontrolować wydatki na zakłady – uzupełniasz saldo tylko o taką kwotę, za jaką chcesz zagrać. Aby przelać środki na depozyt, musisz najpierw zarejestrować konto i pobrać aplikację, a potem doładować saldo. Następnie przelewasz środki z e-portfela na konto gracza poprzez zalogowanie się. Transakcja jest natychmiastowa. Uwaga jednak na opłaty, bo występują one w Skrillu czy Netellerze – sprawdź najpierw cennik. Ze Skrillem zapłacisz w STS, z a Netellerem w Fortunie.

Karty kredytowe i debetowe

Także bardzo szybka, wygodna i darmowa opcja wpłaty. Każdy ma obecnie kartę debetową czy kredytową, Visa lub Mastercard. Wszyscy bukmacherzy akceptują płatność kartami. Wystarczy podać dane karty – numer, kod CVC, datę ważności, rodzaj karty i nazwisko posiadacza, a potem zatwierdzić transakcję kodem SMS lub w aplikacji mobilnej banku. Jeszcze szybciej procesowana jest wpłata kartą przez bramkę płatniczą np. dotpay, lub z użyciem Google Pay, Apple Pay. Wystarczy dodać tam kartę, a potem trzeba tylko zatwierdzić operację, bez podawania danych.

Wypłaty u bukmacherów

Jeśli chodzi o wypłaty to procesowane są one przelewem bankowym na podane przez gracza konto. Wypłata na konto trwa dłużej niż wpłata, ale to maksymalnie kilka dni. Niektórzy bukmacherzy oferują opcję tzw. Rapid lub Quick Pay i wtedy wypłata księgowana jest natychmiast.

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułJaki bukmacher daje pieniądze na start? Dwa ciekawe rodzaje bonusów
Następny artykułBetClic rejestracja, zakładanie konta z bonusem. Czy to darmowe i legalne?
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.