Jak sprawdzić kupon STS przez internet?

4992

Zagrałeś kupon w punkcie stacjonarnym STS? Istnieje prosty sposób na to, by przekonać się, czy udało ci się poprawnie wytypować wszystkie mecze!

Jak sprawdzić kupon STS przez internet?
Jak sprawdzić kupon STS przez internet?

STS sprawdzanie kuponu – weszło?

Legalny bukmacher STS jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju. Ogromnym zainteresowaniem wśród typerów cieszy się nie tylko jego portal internetowy, ale również punkty stacjonarne.

Mimo że obecnie wiele osób decyduje się na zakłady bukmacherskie przez internet, nadal można znaleźć miłośników tradycyjnego obstawiania. W dzisiejszych czasach trudno jednak wyobrażać sobie życie bez elektroniki i stąd też częste pytania o to, jak sprawdzić kupon STS online.

fortuna kod promocyjny
Bonus bez depozytu – Fortuna kod promocyjny

Sprawdź kupon w STS – jak to zrobić?

Sprawdzenie kuponu STS dla każdego gracza zakładów online jest bardzo ważne, ale na szczęście cały proces jest bardzo prosty i w szybki sposób możemy sprawdzić czy nasz kupon STS wszedł czy nie.

Jeżeli chcecie sprawdzić, czy udało wam się coś wygrać, wystarczy przejść na stronę Polskiego bukmachera www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest „zjechanie” na na sam dół strony i znalezienie rubryki do wpisania numeru interesującego nas kuponu.

Wszystko odbywa się automatycznie i w bardzo szybkim tempie. Na pewno znacznie mniej poświęcamy na to czasu, niż na ręczne sprawdzanie każdego wydarzenia. Szczególnie, jeśli często zdarza nam się grać na liczbę rzutów rożnych, goli czy żółtych kartek. Lub mamy obstawioną taśmę, na której jest kilkanaście meczów.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, każdy kupon da się również sprawdzić w oddziale bukmachera STS. Wystarczy udać się do jednego z kilkuset i przekazać kupon kasjerowi. Ten uprawniony jest również do wypłaty ewentualnej wygranej.

Jeśli wygrałeś „grube miliony” to wtedy oczywiście procedura wypłaty odbywa się inaczej, nie można wysokich wygranych odbierać w punkcie stacjonarnym zakładów bukmacherskich STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Aktualna oferta darmowych bonusów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl