Jak sprawdzić kupon STS przez internet?

43

Zagrałeś kupon w punkcie stacjonarnym STS? Istnieje prosty sposób na to, by przekonać się, czy udało ci się poprawnie wytypować wszystkie mecze!

Jak sprawdzić kupon STS przez internet?
Jak sprawdzić kupon STS przez internet?

Bukmacher STS jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju. Ogromnym zainteresowaniem wśród typerów cieszy się nie tylko jego portal internetowy, ale również punkty stacjonarne.

Mimo że obecnie wiele osób decyduje się na zakłady bukmacherskie przez internet, nadal można znaleźć miłośników tradycyjnego obstawiania. W dzisiejszych czasach trudno jednak wyobrażać sobie życie bez elektroniki i stąd też częste pytania o to, jak sprawdzić kupon STS online.

Czy w Fortunie można grać bez podatku?

Cały proces jest bardzo prosty. Jeżeli chcecie sprawdzić, czy udało wam się coś wygrać, musicie przejść do serwisu www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest „zjechanie” na koniec portalu i znalezienie rubryki do wpisania numeru interesującego nas kuponu.

Wszystko odbywa się automatycznie i w bardzo szybkim tempie. Na pewno znacznie mniej poświęcamy na to czasu, niż na ręczne sprawdzanie każdego wydarzenia. Szczególnie, jeśli często zdarza nam się grać na liczbę rzutów rożnych, goli czy żółtych kartek.

Oczywiście, każdy kupon da się również sprawdzić w oddziale STS. Wystarczy udać się do jednego z kilkuset i przekazać kupon kasjerowi. Ten uprawniony jest również do wypłaty ewentualnej wygranej.

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce – www.eFortuna.pl!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak sprawdzić kupon STS przez internet?
5 (100%) 2 votes