Jak podnieść swoje wyniki u bukmachera? Typy meczy w pigułce

Zastanawiasz się, co powinieneś zrobić, by Twoje wyniki finansowe (uzyskiwane do tej pory w podmiotach hazardowych) były w 2022 roku zdecydowanie lepsze? Pierwszy dobry ruch już za Tobą. W końcu trafiłeś do nas. Zaraz natomiast przekonasz się, jakie wskazówki stosować w praktyce, aby być bardziej zadowolonym ze swojej gry w firmach bukmacherskich.

Skoncentruj się tylko na jednej dyscyplinie…

Zasadniczo nie brakuje osób, które właśnie na tej płaszczyźnie popełniają sporo błędów. Szczególnie ta sprawa dotyczy zaś graczy początkujących. Takich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tej branży hazardowej. Chodzi zaś o to, że ludzie skupiają się na wielu sportach jednocześnie. Jednego dnia grają spotkania piłkarskie, drugiego mecze tenisowe, a jeszcze innego potyczki hokeja na lodzie itd. Zasada jest tutaj zaś prosta. Nie jesteś w stanie być ekspertem dosłownie od każdej dziedziny. Musisz coś wybrać. Skoncentruj swoją uwagę wyłącznie na jednym sporcie. Staraj się na co dzień zdobywać cenne informacje na temat konkretnej dyscypliny lub rozgrywek. Jeśli będziesz natomiast ekspertem od konkretnego sportu, to masz większe szanse na systematyczne wygrane w podmiotach hazardowych. Np. szybko zauważysz, że jakiś kurs jest nie do końca dobrze oszacowany i występuje tak zwane „value” itp.

Zrezygnuj z obstawiania taśm

Ile wydarzeń umieszczać na swoich kuponach? To jedno z bardziej kluczowych pytań, jakie warto sobie zadawać przed obstawianiem… Nie można zatem tego tematu spychać na dalszy plan. W profesjonalnych podmiotach hazardowych masz zaś na tej płaszczyźnie sporo opcji do wyboru. Np. firma bukmacherska Betfan oferuje możliwość grania singli, dubli itp. Do wyboru są kupony pojedyncze, akumulowane albo systemowe. Typy meczy muszą być bardzo dokładnie przeanalizowane. Aby mieć na to czas, nie możesz grać zatem zbyt wielu wydarzeń jednocześnie. Rekomenduje się, by obstawiać przede wszystkim single. A w drugiej kolejności duble. Są to kupony, które składają się tylko z dwóch wydarzeń. Z jednej strony wtedy masz o wiele większe szanse na wygrane. Im więcej zakładów na kuponach, tym dla Ciebie gorzej (najgorsze są taśmy). Dodatkowo będziesz miał więcej czasu, by przeanalizować interesujące Cię wydarzenia tak naprawdę od deski do deski.

Graj płaską stawką

Nie wiesz, za ile obstawiać? Tego tematu również nie powinno się bagatelizować. Osobom początkującym polecamy granie kuponów pojedynczych albo akumulowanych za płaską stawkę. Co jest tutaj ważne? Chodzi o to, aby każdy kolejny kupon był obstawiany za dokładnie tyle samo pieniędzy. Warto zwrócić uwagę jeszcze na jeden aspekt. Mianowicie istotne jest to, by ta stawka nie była zbyt wysoka. Rekomenduje się, aby obstawiać za około 2% posiadanego stanu konta. W najgorszym razie musiałbyś przegrać aż 50 kuponów, by doprowadzić do bankructwa. Jest to zaś mało realne. Szczególnie jak podejdziesz profesjonalnie do analizowania wydarzeń. Poza tym, obstawiając single lub dwie opcje, są mniejsze szanse na porażki. Warto zapamiętać sobie te wszystkie wskazówki.

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – wszystko, co musisz wiedzieć!
Następny artykułDlaczego warto zainteresować się ofertą bukmachera Betfan?
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.