Jak odebrać 20 PLN na start u bukmachera Fortuna?

Bukmacher Fortuna przygotował dla nowych graczy 20 PLN na start, które można odebrać po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego. Dowiedz się więcej na ten temat już teraz!

Jak odebrać 20 PLN na start u bukmachera Fortuna?
Jak odebrać 20 PLN na start u bukmachera Fortuna?

20 PLN za darmo Fortuna

Mecze u bukmachera Fortuna to tylko jedna z zalet, jakie znajdziecie w opisywanym portalu. Nie bez powodu kontem w tej marce interesuje się coraz więcej osób, podobnie jak znacznie częściej szuka się ostatnio kodu na darmowy bonus powitalny.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, a chcesz je teraz założyć, możesz przy okazji „zapracować” sobie na darmowe 20 PLN na start. Oczywiście, jest to tylko dodatek do standardowej premii, czyli 1000 PLN za wpłatę oraz 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka.

Aby odebrać bonus 20 PLN w Fortunie, musisz jedynie wpisać kod promocyjny. Jeżeli do tej pory jeszcze nie słyszałeś o tej ofercie specjalnej, możesz przeczytaj więcej na jej temat w przygotowanym przez nas materiale: bonus powitalny 1000 PLN Fortuna!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Fortuna kod na bonus

Warto mieć na uwadze, że kod promocyjny może być wykorzystany jedynie przy zakładaniu konta. Oznacza to, iż bonus dla nowych graczy dotyczy tylko i wyłącznie tych osób, które wpiszą hasło bonusowe przy wypełnianiu formularza online.

Poniżej przedstawiamy wam poradnik wideo, który pokazuje jak dokładnie wygląda zakładanie konta w Fortunie. Zobaczycie w nim każdy krok niezbędny do rozpoczęcia przygody z obstawianiem online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułPiątek nie strzeli gola? Dostaniesz zwrot!
Następny artykułSTS bonus bez depozytu. 29 PLN z kodem promocyjnym!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)