Fuksiarz – przegląd oferty. Co ma do zaoferowania?

Fuksiarz.pl jest legalnym bukmacherem, który swoją licencję otrzymał w grudniu 2020 r. Zdecydowanie można określić go mianem jednego z najdynamiczniej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Wyróżnić wśród nich warto korzystny i atrakcyjny bonus powitalny, a także opcje cashbacku. Co można zyskać, grając u Fuksiarza i jak przedstawia się jego oferta?

Bonusy na start

Oferta promocyjna dla nowych graczy od wspomnianego buka obejmuje dwa kluczowe składniki. Pierwszym z nich jest bonus od depozytu. Drugi, to cashback Fuksiarz, czyli dobrze znane, tak zwane zakłady bez ryzyka. Połączenie tych dwóch składowych stanowi bardzo atrakcyjne zaproszenie do rejestracji u bukmachera. Znajduje to odzwierciedlenie w odbiorze jego propozycji ze strony polskich graczy. Maksymalny cashback, jaki możemy uzyskać, wynosi 500 PLN. Aby móc zostać objętym tym bonusem fuksiarz, należy dokonać pierwszej wpłaty o wysokości co najmniej 20 PLN.

Dzięki temu mamy możliwość zawarcia naszego pierwszego zakładu, który zostanie ubezpieczony poprzez cashback. Jego wymagania to: min. dwa zdarzenia, których kurs musi wynosić co najmniej 1.2. Stawka kuponu, podobnie jak pierwszy depozyt, powinna wynieść min. 20 PLN. Kupon spełniający warunki promocji kwalifikuje się do zakładu bez ryzyka, który będzie wynosić połowę postawionej kwoty z odliczeniem podatku. Ponieważ maksymalna kwota zwrotu to 500 PLN, jeżeli chcemy wykorzystać promocję w pełni, musimy postawić pierwszy kupon za dokładnie 1137 PLN. Warto pamiętać, że promocja obejmuje pierwszy postawiony zakład, a nie pierwszy przegrany, co często jest przez graczy mylone.

Promocja dla stałych klientów

Poza wspomnianym cashbackiem na start Fuksiarz ma w swojej ofercie także promocję dla stałych klientów. W ramach niej możemy stawiać na niektóre wydarzenia sportowe z opcją cashbacku bez końca. W odróżnieniu od bonusu powitalnego ma on wielokrotne zastosowanie. Dotyczy on każdego przegranego kuponu, na którym zawarte są zakłady oznaczone przynależnością do tej promocji. Porażka oznacza, że otrzymamy zwrot części postawionej kwoty, w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Otrzymane w ten sposób pieniądze ulokowane zostają w specjalnej “skarbonce”. Możemy z niej przelać środki na konto główne bez żadnych warunków obrotu. Maksymalny zwrot z jednego kuponu wynosi 200 PLN.

Oferta i strona internetowa

Interfejs strony jest przyjazny dla typujących i przejrzysty. Układ strony internetowej jest dobrze znany każdemu doświadczonemu graczowi -po lewej stronie są kategorie zdarzeń, po prawej podgląd kuponu, a w centrum znajduje się cała oferta.

Dominujące barwy to czerwień, biel i szarość. Odpowiadają one identyfikatorom marki, której ambasadorem jest niezwykle popularny w ostatnim czasie dziennikarz — Krzysztof Stanowski.

Do współpracy jest włączona cała grupa Weszło, razem z większością dziennikarzy. Zwiększa to wiarygodność bukmachera i zachęca fanów sportu do zaufania mu.

Oferta zakładów bukmacherskich Fuksiarz jest dość szeroka i różnorodna. Poza piłką nożną, zakłady na koszykówkę, siatkówkę, tenisa, czy hokeja posiadają wiele wariantów i zakładek. Urozmaica to grę i daje użytkownikom wiele alternatyw. Dość często w ofercie bukmachera pojawiają się również boosty kursów. Dotyczą one najciekawszych zdarzeń i widowisk sportowych. Dzięki nim możemy zarobić więcej pieniędzy na obstawieniu tego samego, co u konkurencji przyniesie nam mniejsze zyski. Promocje związane z boostem kursowym mają różne zasady. Niektórzy bukmacherzy ustalają maksymalną stawkę lub grupę klientów mogących skorzystać z podwyższonego kursu. Inni z kolei wolą dokonać bardziej kosmetycznej zmiany kursu i pozwolić klientom skorzystać z niej dzięki grze większymi kwotami.

Jako ogromną zaletę bukmachera Fuksiarz można również wskazać pionierskie na polskim rynku wprowadzenie funkcji Early Payout. Działa ona w ten sposób, iż w przypadku, gdy zespół, na którego zwycięstwo postawiliśmy, osiągnie wymaganą przez bukmachera przewagę, nasz zakład zostanie rozliczony jeszcze w trakcie trwania wydarzenia jako wygrany, bez względu na finalny wynik. Cała wygrana wypłacona za pomocą tej funkcji ląduje bezpośrednio na koncie głównym bez konieczności obrotu czy spełnienia jakichkolwiek wymogów. Obecnie w ślady Fuksiarza poszedł także bukmacher Superbet, który ten rodzaj promocji nazwał “Super Przewaga”.

Bez wątpienia oferta bukmachera Fuksiarz jest mocno zróżnicowana i bogata. Młoda na rodzimym rynku firma zdecydowanie wyróżniła się na tle innych podmiotów, między innymi dzięki bonusom takim jak funkcja early payout, czy stały cashback. Zdecydowanie warto przekonać się o tym samemu i założyć konto u bukmachera Fuksiarz.

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułGry wirtualne vs. Stacjonarne – jakie są różnice?
Następny artykułJak często Polacy decydują się na gry hazardowe
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie online? Polscy bukmacherzy oferują graczom wiele ciekawych promocji i darmowych bonusów. Z kodem promocyjnym "BETONLINE" na graczy czeka jeszcze więcej korzyści.