Freebet 10 PLN na hit Polska – Niemcy!

Wyjątkowy freebet od bukmachera STS tylko na poniedziałkowy hit Polska – Niemcy. Co zrobić, by zgarnąć kasę na spotkanie siatkarzy na mistrzostwach Europy?

Freebet 10 PLN na hit Polska – Niemcy!

Jak odebrać STS freebet?

Promocja dostępna jest tylko do rozpoczęcia pierwszego ćwierćfinału na mistrzostwach, dlatego jest już niewiele czasu, by z niej skorzystać. STS przygotował bonus dla każdego zarejestrowanego gracza.

Freebet 10 PLN otrzyma każda osoba, która postawi kupon kwalifikacyjny spełniający podane niżej warunki. Co bardzo ważne:

  • kupon musi zawierać wszystkie mecze 1/4 finału ME 2019
  • musi być postawiony za dokładnie 21 PLN
  • musi być rozliczony jako przegrany
  • kurs każdego zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.40
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dodatkowe pieniądze są przyznawane automatycznie. Oznacza to, że gracz nie musi w żaden sposób się po nie zgłaszać. Na jedno konto można otrzymać tylko jedną premię.

STS bonus dla starych graczy

Wszystkie kupony kwalifikacyjne muszą być rozliczone do dnia 25 września. W przeciwnym wypadku nie bedą brane pod uwagę, a tym samym nie pozwolą na zdobycie freebetu.

Pytania? STS kontakt działa codziennie i to w kilku dogodnych formach. W każdej chwili można też zapoznać się z oficjalnym regulaminem promocji.

Brak konta w STS? Da się to naprawdę szybko nadrobić! Wszystko wymaga jedynie wejścia na STS.pl i wypełnienia formularza online. Kod promocyjny na bonus bez depozytu to „BETONLINE„!

Nowi gracze w STS mogą otrzymać 29 PLN bez wpłaty i dodatkowo nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykuł200 PLN po rejestracji konta w STS! Bonus na siatkarskie ME 2019!
Następny artykułPiłkarskie TOP 10 – szansa dla typerów na 500 zł od bukmachera Fortuna!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)