Etoto specjalny kod na bonus bez depozytu!

13

Bukmacher Etoto dla nowych graczy przygotował specjalny kod na bonus bez depozytu. Wystarczy go wpisać, by zdobyć 20 PLN! 

Etoto specjalny kod na bonus bez depozytu!
Etoto specjalny kod na bonus bez depozytu!

Oferta specjalna jest dostępna dla wszystkich osób, które jeszcze nie zarejestrowały się w Etoto. Nie wiadomo, jak długo będzie trwać, ponieważ jest limitowana i nie znajdziemy jej w regularnej promocji dla nowych graczy.

Jeżeli chcecie odebrać 20 PLN bez depozytu, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym na oficjalnej stronie Etoto podacie kod promocyjny ETOTO20FREE„. Łatwo zapamiętać, chociaż w tym przypadku nie ma takiej konieczności, biorąc pod uwagę, że profil można założyć nawet i teraz i to w kilkadziesiąt sekund!

Limitowany kod bonusowy w Forbet

Promocja bez wpłaty jest dostępna tylko mobilnie. Wymagana jest zatem aplikacja mobilna Etoto, by zgarnąć 20 PLN bez konieczności deponowania środków. Czy to trudny do spełnienia wymóg? Oczywiście, że nie! Sama apka jest darmowa i dostępna na najpopularniejsze telefony!

Każdy, kto skorzysta z premii bez wpłaty, nadal ma prawo do odebrania standardowych bonusów powitalnych. Na ten moment w Etoto znajdziecie aż dwa – za pierwszy oraz następny po nim depozyt.

Legalny bukmacher Etoto staje się coraz popularniejszy. Oferuje znacznie więcej, niż jescze kilka lat temu, a dodatkowo dostępne są w nim naprawdę atrakcyjne kursy. Jeżeli chcecie, możecie w każdej chwili sprawdzić jego możliwości w praktyce. Do wielu czynności nie potrzeba nawet konta!

Darmowy profil do obstawiania meczów online założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Etoto specjalny kod na bonus bez depozytu!
5 (100%) 2 votes