Darmowy Zakład w Etoto. Jak odebrać 25 PLN?

W ramach najnowszej oferty przygotowanej przez bukmachera Etoto, każdy jego gracz może zgarnąć darmowy zakład. Przekonaj się już teraz, jak odebrać 25 PLN!

Darmowy Zakład w Etoto. Jak odebrać 25 PLN?
Darmowy Zakład w Etoto. Jak odebrać 25 PLN?

Freebet Etoto 2019

Promocja obowiązuje do odwołania. Dostępna jest dla wszystkich osób zarejestrowanych w Etoto, którzy zapiszą się do otrzymania ewentualnego darmowego zakładu.

Na jedno konto można otrzymać raz w tygodniu 25 PLN. Freebet właśnie o takiej wartości przyznawany jest w przypadku nietrafionego kuponu z typem na sumę rzutów rożnych w meczu piłki nożnej.

Organizator kwalifikuje tylko kupony SOLO zagrane za minimum 50 PLN, co w praktyce oznacza, że zwrot może wynieść nawet połowę zainwestowanej kwoty!

Gracz musi przejść rejestrację do promocji Etoto za każdym razem, gdy chce z niej skorzystać. Innymi słowy, w każdym tygodniu, w którym jest aktywna i to jeszcze przed postawieniem kuponu o spełnionych warunkach podanych w regulaminie.

Jak odebrać bonus w Etoto?

Podczas księgowania bonusu, wystarczy kliknąć przycisk „Zatwierdź” w specjalnym komunikacie wyświetlonym po zalogowaniu się na konto w Etoto. Jest to na tyle proste, że porazi sobie z tym nawet mało doświadczony gracz!

Punkty stacjonarne Etoto nie biorą udziału w tej akcji promocyjnej, dlatego też musisz posiadać profil do gry w internecie, by móc otrzymać ewentualny zwrot.

Formularz rejestracyjny znajdziesz na oficjalnej stronie Etoto. Cały proces zakładania konta trwa dosłownie kilka minut i jest w stu procentach zgodny z prawem!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułBrak podium? Zwrot w LV BET na PŚ Zakopane 2019!
Następny artykułPojawił się nowy kod promocyjny w Eleven Sports!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)