Czy wirtualne gry Betfan to dobra opcja dla typerów?

Czy typerzy mogą traktować wirtualne gry Betfan jako alternatywę dla obstawiania normalnego sportu? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie, a my postanowiliśmy pomóc im w znalezieniu odpowiedzi.

Czy wirtualne gry Betfan to dobra opcja dla typerów?
Czy wirtualne gry Betfan to dobra opcja dla typerów?

Prawdziwa piłka nożna czy komputerowa alternatywa?

Obstawianie piłki nożnej u bukmachera to prawdopodobnie coś, czego w swoim dorosłym życiu spróbował każdy fan tego sportu. Zakłady online jeszcze bardziej spopularyzowały tę dziedzinę i chyba nic już (poza jakimiś drastycznymi przepisami) nie jest w stanie tego trendu zmienić. Niestety, nie przez cały rok kalendarz piłkarksich wydarzeń jest pełny interesujących pojedynków na szczeblu krajowym czy międzynarodowym. W takich sytuacjach niektórzy po prostu odpuszczają sobie typowanie, a inni – szukają alternatyw. Dla tych drugich przygotowano tak zwane Betfan Wirtualne Sporty.

Komputerowe dyscypliny znajdziemy na stronie www.Betfan.pl pod nazwą „Gry”. Aby sprawdzić, co takiego oferuje ten dział, wystarczy wejść do wspomnianego portalu i przejść do interesującej nas zakładki. Konto od razu potrzebne nie jest: każde spotkanie w komputerowym świecie obejrzeć można za darmo, ale już stawianie zakładów jest przewidziane tylko dla zapisanych do bukmachera.

Niektórzy uważają, że komputerowa alternatywa dla prawdziwej piłki nożnej jest w stanie zastąpić nasze przyzwyczajenia bukmacherskie. Zwolennicy takich teorii pewnie mają w tym wszystkim trochę racji, ale każdy sam musi podjąć decyzję, czy chce zawracać sobie głowę tego typu propozycjami.

sts polski bukmacher bonus 29 pln
Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

Gry Betfan – największe wady oraz zalety. Co trzeba wiedzieć?

Przygotowane przez Betfan Gry to możliwość grania na kilka odmiennych dyscyplin – od piłki nożnej do kolarstwa torowego. W każdym ze sportów mamy inne zasady, ale pewne elementy interesujące bukmacherów zmianom nie ulegają. Mowa tutaj o największych plusach i minusach, które dobrze jest poznać przed zagraniem pierwszego kuponu.

Nie możemy zapominać, że w komputerowym sporcie o wszystkim decyduje sztuczna inteligencja. Napisane przez człowieka algorytmy mają jak najlepiej oddawać to, z czym można spotkać się w „realu”, ale stworzenie idealnego rozwiązania jest w tym przypadku po prostu niemożliwe. Niektórzy mówią, że Betfan Wirtualne Sporty (ale i nie tylko, bo chodzi też o innych bukmacherów) to czysta loteria i próbowanie sił w zakładach na liczbę goli czy zwycięzców to po prostu coś jak Lotto. Na pierwszy rzut oka trudno się z tym nie zgodzić, ale nie można zapominać, że nie brakuje osób, który w „wirtuale” grają regularnie i wychodzą na tym na plus.

Bez wątpienia do największych plusów sportów komputerowych zaliczyć można fakt, że rozgrywki toczone są przez całą dobę. Na stronie www.Betfan.pl można także grać za pośrednictwem urządzenia mobilnego, dzięki czemu możliwości obstawiania są niemalże nieograniczone. Słowo należy się też kursom. Te potrafią dać sporo zarobić, ale trudno w tym przypadku mówić o jakiejś szczególnej różnicy między tymi z prawdziwych sportów a pikselowych.

Czy obstawianie Wirtualnych Sportów to dobry pomysł?

Może wydawać się, że Wirtualne Sporty to propozycja głównie dla nowicjuszy bukmacherskiej, ale tak to nie działa. W zasadzie każdy może w tym produkcie spróbować swoich sił. Czy to jednak dobra alternatywa dla tradycyjnego obstawiania? W czasach, gdy dzieje się w sporcie bardzo wiele, pewnie nie. Gorzej, gdy w rozgrywkach trwają przerwy, a my chcemy zagrać jakiś kupon. Wówczas na pewno lepiej przyłożyć się do komputerowych zakładów, zamiast zabierać się za typowanie egzotycznych lig z drugiego końca świata.

Ogromną zaletą grania na www.Betfan.pl jest to, że każdy nasz kupon jest bez podatku, czyli w razie wygranej zdobywamy zysk większy o 14 procent w porównaniu z tym, co można znaleźć na konkurencyjnych stronach. Opisywany bukmacher absolutnie nie narzuca nam, co mamy obstawiać i w jaki sposób. Wszystko zależy od nas samych i tego, jaką obraliśmy strategię.

Betfan wirtualna piłka nożna
Betfan wirtualna piłka nożna

Chcesz grać w Betfan? Potrzebne jest ci konto z bonusem!

Aby obstawiać mecze w Betfan, potrzebne jest konto typerskie. Zakłada się je na stronie internetowej www.Betfan.pl, a na wszystko potrzebne jest mniej niż kilkadziesiąt sekund. Dla każdego nowego klienta bukmacher przygotował bonus, który obecnie jest jednym z najwyższych, jakie można znaleźć na polskim rynku. Co takiego się składa na tę premię?

Wszystkie osoby rejestrujące się na www.Betfan.pl otrzymują na dobry początek nawet ponad 3000 PLN. Dzięki prezentowi powitalnemu można dostać do 100 złotych zakładu bez ryzyka oraz do 3000 PLN w przypadku aktywnego obstawiania i pierwszych wpłat. Ważne pry tym jest to, by nie zapominać o aktywnym kodzie promocyjnymBETONLINE, który do wpisania jest tylko przy rejestracji.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zarabianie na komputerowych meczach. Czy Betfan pozwala na ogromne wygrane?

Bukmacherka jaka jest, każdy wie. Nie ma idealnego sposobu na zarabianie, ale też żaden nie jest pozbawiony sensu, jeśli przynosi pozytywne efekty. Czy Wirtualne Sporty dają spore zyski? Kupony zamieszczane w sieci zdają się wskazywać, że tak, ale trzeba pamiętać, że chodzi tutaj o nieco inne obstawianie, niż ma to miejsce w normalnych dyscyplinach. Po pierwsze, gra się przede wszystkim zakłady SOLO. Po drugie, trafienie dużych kursów nie jest proste i często potrzebne jest do tego ogromne szczęście.

Oczywiście, nie można przekreślać Wirtualnych Sportów tak całkowicie, ale raczej nie jest i nigdy nie będzie to jedyne źródło dochodu dla kogokolwiek. Gry Betfan powstały, by być alternatywą dla zwykłego obstawiania i tak już pozostanie.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułZakłady 1X2 u polskich bukmacherów. Co można obstawiać?
Następny artykułGdzie oglądać Ekstraklasę w internecie? Transmisje online z polskiej ligi
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)