Czy w Fortunie można grać bez podatku?

39

Legalni bukmacherzy, co naturalne, kojarzą się graczom z obowiązkiem płacenia podatków. Nie jest tak jednak w przypadku wszystkich dni i portali. Do wyjątków zaliczyć można, między innymi, markę Fortuna.

Czy w Fortunie można grać bez podatku?
Czy w Fortunie można grać bez podatku?

Bukmacher Fortuna – obstawianie bez podatku

Bukmacher Fortuna jako pierwszy w naszym kraju otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów przez internet. W 2018 przedłużył zgodę na kolejne sześć lat i naprawdę niewiele wskazuje na to, by miał zakończyć działalność. Fortuna staje się coraz popularniejsza i wprowadza na rynek coraz więcej ciekawych rozwiązań.

Aby grać u bukmachera Fortuna, wystarczy posiadać konto na oficjalnej stronie internetowej. Rejestracja zajmuje chwilę, a wpisany podczas niej kod promocyjny BETONLINE” upoważnia nawet do otrzymania dodatkowych bonusów na start.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mimo że obstawianie w Fortunie jest całkowicie zgodne z prawem, jest to bukmacher, gdzie nie zawsze trzeba płacić podatki. Jak to możliwe? W przypadku promocji „Happy Hours” w wybranych godzinach gracz otrzymuje 14% wygranych więcej, niż na co dzień. Dzięki temu prostemu zabiegowi zdobywamy tyle samo, a nawet o 2% więcej, w porównaniu z grą u buka bez podatku.

Trzeba mieć na uwadze, że Fortuna nie organizuje promocji bez podatku non-stop, a jedynie w wybrane dni czy podczas konkretnych rozgrywek. Akcje specjalne tego typu dostępne są między innymi, w trakcie piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Jeżeli chcecie spróbować gry u legalnego bukmachera i niekoniecznie płacąc przy tym podatki, wystarczy, że wejdziecie na stronę www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.