Czy STS jest tylko dla pełnoletnich?

Prawdopodobnie nie wszyscy znają odpowiedź na pytanie, czy STS jest tylko dla pełnoletnich. A szkoda, bo mogłoby to ułatwić życie wielu osobom!

Czy STS jest tylko dla pełnoletnich?
Czy STS jest tylko dla pełnoletnich?

Legalne zakłady bukmacherskie tylko dla dorosłych

Bukmacher STS bez wątpienia jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce. Nic dziwnego, że właśnie o nim często pojawiają się wzmianki na różnego rodzaju forach, które nie są ściśle związane z obstawianiem.

Wiele osób pyta się, czy STS jest dostępny jedynie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Owszem, tak dokładnie jest i raczej nie ma większych szans na to, by prawo hazardowe miało w tej kwestii coś zmienić (no chyba że wprowadzić ograniczenie 21+).

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie meczów przez osoby pełnoletnie dotyczy zarówno grania przez internet, jak i w punktach naziemnych. Pracownicy tych drugich mogą zażyczyć sobie od nas dokument potwierdzający naszą pełnoletność.

Młode osoby często interesują się sportem i jest to bardzo dobra wiadomość. Nie powinny jednak zbyt wcześnie interesować się hazardem, gdyż jest on związany z ryzykiem i nie każdego działa w dobry sposób.

A co jeżeli macie już 18 lat i chcecie spróbować swoich sił w bukmacherce? Żaden problem – możecie założyć konto w każdej chwili i to zupełnie za darmo!

Wejdź na www.Etoto.pl i załóż konto do obstawiania meczów online!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułAplikacja mobilna Etoto. Jak pobrać i obstawiać?
Następny artykułFortuna mecze za darmo online
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)