Czy bukmacher jest czynny 1 listopada?

16

1 listopada 2019 to Święto Wszystkich Świętych. Czy tego dnia z czerwoną kartką bukmacher jest normalnie czynny? Warto wiedzieć o tym na ten rok, a także na przyszłość!

Czy bukmacher jest czynny 1 listopada?
Czy bukmacher jest czynny 1 listopada?

Bukmacherzy w dniu 1 listopada

Bukmacherzy stacjonarni działają zazwyczaj siedem dni w tygodniu. Małymi wyjątkami są sytuacje, gdy mamy do czynienia ze świętami państwowymi lub religijnymi. Czy 1 listopada się do nich zalicza?

Bukmacherzy 1 listopada nie działają tak, jak w każdy normalny dzień tygodnia. W roku 2019 przypada to święto na piątek, ale nie oznacza to, że punkty są czynne tak samo, jak w każdy piąty dzień tygodnia.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

1 listopada nie może być też kojarzony z niedzielą. Niektórych czerwona kartka w kalendarzu kojarzy się właśnie z końcem tygodnia i uważają, że bukmacherzy tego dnai będą działać tak samo, jak w normalne niedziele. Nic bardziej mylnego.

Czy mój bukmacher jest dziś czynny?

Niektóre oddziały bukmacherów będą całkowicie zamknięte 1 listopada. Znajdzie się jednak też na pewno parę punktów czynnych w skróconym czasie w porównaniu ze standardowymi dniami.

Dobrze jest sprawdzić przed swoim ulubionym punktem, do której będzie czynny we Wszystkich Świętych. Warto podkreślić, że w niektórych sytuacjach pewne punkty mogą być otwarte inaczej, niż większość oddziałów tej samej firmy.

Oczywiście, można jeździć po całym mieście w poszukiwaniu otwartego bukmachera, ale w dzisiejszych czasach chyba jest to po prostu strata czasu. Znacznie lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem wydaje się postawienie kuponu online.

Jak obstawiać mecze we Wszystkich Świętych?

W internecie nie ma świąt, bo nad wszystkim czuwa system, a nie ludzie. Większość firm bukmacherskich oferuje klientom granie przez okrągły rok i to nie tylko w komputerze, ale również za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

Na start można też online otrzymać pieniądze i to całkiem pokaźne. Betfan oferuje nowym klientom do 3100 złotych na dobry początek, a wszystko to w ramach specjalnej oferty tylko po założeniu konta.

Aktywny w Betfan kod promocyjny brzmi „BETFAN„, a dzięki niemu nowi gracze otrzymują już na starcie 100 zł jako zakład bez ryzyka.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Aktualna oferta darmowych bonusów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl