Czy bukmacher jest czynny 1 listopada?

1 listopada 2020 to Święto Wszystkich Świętych. Czy tego dnia z czerwoną kartką bukmacher jest normalnie czynny? Warto wiedzieć o tym na ten rok, a także na przyszłość!

Czy bukmacher jest czynny 1 listopada?
Czy bukmacher jest czynny 1 listopada?

Bukmacherzy w dniu 1 listopada

Bukmacherzy stacjonarni działają zazwyczaj siedem dni w tygodniu. Małymi wyjątkami są sytuacje, gdy mamy do czynienia ze świętami państwowymi lub religijnymi. Czy 1 listopada się do nich zalicza?

Bukmacherzy 1 listopada nie działają tak, jak w każdy normalny dzień tygodnia. W roku 2020 przypada to święto w niedzielę, ale nie oznacza to, że punkty są czynne tak samo, jak w każdy siódmy dzień tygodnia. Dla wielu typerów może być to spore ułatwienie, na które warto przygotować się wcześniej, niż dopiero w dzień stawiania kuponów.

sts polski bukmacher bonus 29 pln
Kod promocyjny „BETONLINE” na bonus 29 PLN bez depozytu

1 listopada często kojarzony jest z niedzielami, dlatego sporo osób uważa, że STS godziny otwarcia 1 listopada czy też innych bukmacherów wyglądają we Wszystkich Świętych dokładnie tak samo, jak raz w tygodniu w dzień z czerwoną kartką. Niestety, tak nie jest.

Czy mój bukmacher jest dziś czynny? Fortuna, STS, Totolotek i LV BET godziny otwarcia 1 listopada

Prawie wszystkie oddziały bukmacherów będą całkowicie zamknięte 1 listopada. Znajdzie się od tego pewnie parę wyjątków, ale tyczy się to przede wszystkim tak zwanych punktów partnerskich firmy LV BET. Jeżeli gramy właśnie u tego bukmachera, najlepiej w swoim punkcie dopytać się o godziny otwarcia LV BET 1 listopada.

Dobrze jest sprawdzić przed swoim ulubionym punktem, do której będzie czynny we Wszystkich Świętych. Warto podkreślić, że w niektórych sytuacjach pewne punkty mogą być otwarte inaczej, niż większość oddziałów tej samej firmy. Wiadomo jednak na sto procent, że nie będą czynne oddziały takich firm jak STS, Fortuna oraz Totolotek. Potwierdziły nam one tę informację w sposób oficjalny.

Oczywiście, można jeździć po całym mieście w poszukiwaniu otwartego bukmachera, ale w dzisiejszych czasach chyba jest to po prostu strata czasu. Znacznie lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem wydaje się postawienie kuponu online. Tym bardziej, że nawet 1 listopada 2020 nietrudno jest znaleźć ciekawe premie na start, w tym bonusy bez depozytu!

Fortuna bonus na start
Fortuna bonus na start

Jak obstawiać mecze we Wszystkich Świętych?

W internecie nie ma świąt, bo nad wszystkim czuwa system, a nie ludzie. Większość firm bukmacherskich oferuje klientom granie przez okrągły rok i to nie tylko w komputerze, ale również za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Przygotowaliśmy zestawienie kilku bukmacherów, którzy są niezwykle popularni, a przy tym oferują obecnie spore prezenty na dzień dobry.

  • www.STS.pl – 29 PLN bez depozytu na start z kodem „BETONLINE„, a oprócz tego aż 1200 PLN w przypadku pierwszej wpłaty (bonus 100%). Każdy gracz może też otrzymać 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames
  • www.Betfan.pl – dla nowych graczy Mariusz Pudzianowski z ekipą przygotował aż 3×777 PLN, 15 darmowych zakładów oraz 600 PLN w formie trzech kuponów bez ryzyka. Wszystko to dostępne z kodem promocyjnym „BETONLINE
  • www.eFortuna.pl – nowi klienci mają do odebrania bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, a oprócz tego mogą zgarnąć 100% do 2000 PLN przy pierwszym przelewie oraz nawet 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka
  • www.Betclic.pl – najwyższy cashback dostępny w Polsce, czyli aż 550 PLN do odebrania w przypadku pierwszej przegranej po rejestracji konta. Aktywny kod promocyjny brzmi „KOD550„.

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykuł500 złotych bonusu od wygranych w piątek w Betfan!
Następny artykułBetfan Player Bets. Zakłady na piłkarzy!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)