Cashback w Etoto. Jak odebrać 20 PLN?

Jeżeli nie powiodło ci się obstawianie w tę środę, na twoje konto może powędrować 20 PLN cashbacku. Przeczytaj na czym polega najnowsza promocja od Etoto!

Cashback w Etoto. Jak odebrać 20 PLN?

Etoto cachback – zwrot zakładu

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 19 grudnia, to jest w tę środę. Nie trzeba się do niej zapisywać ani tym bardziej wpisać specjalnych kodów bonusowych. 

Jeżeli chcesz skorzystać z opisywanej akcji promocyjnej, twoim jedynym zadaniem jest zagranie kuponu za minimum 100 PLN, który będzie rozliczony do końca dnia. 

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Organizator promocji nie nakłada na graczy obowiązku grania na konkretne wydarzenia sportowe. Nie musimy zatem grać na wybrany przez bukmachera mecz ani nawet daną dyscyplinę! 

W ciągu doby do zdobycia jest tylko jeden cashback. Kolejne będzie można zgarnąć w innym dniu, jeśli tylko bukmacher zdecyduje się na inną tego typu promocję. 

Zwrot od Etoto nie może wynieść więcej ani mniej niż 20 PLN. Dodatkowe pieniądze księgowane są na saldzie bonusowym w sposób automatyczny. 

Jeżeli nie masz konta w Etoto, pomyśl, czy by ci się nie przydało. Obstawianie u legalnego bukmachera to nie tylko możliwość zarabiania zgodnie z prawem, ale także masa bonusów do odebrania i ofert do skorzystania! 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułWiększe wygrane w Forbet! W jaki sposób je odebrać?
Następny artykułJak odebrać 20 PLN bez depozytu w Forbet?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)