Brak podium? Zwrot w LV BET na PŚ Zakopane 2019!

Nie musisz martwić się, że stracisz pieniądze i humor, gdy twój faworyt nie znajdzie na podium konkursu PŚ Zakopane 2019. W LV BET dostaniesz pełny zwrot stawki w razie niepowodzenia!

Brak podium? Zwrot w LV BET na PŚ Zakopane 2019!
Brak podium? Zwrot w LV BET na PŚ Zakopane 2019!

Cashback LV BET

Każdy kupon postawiony na zwycięzcę indywidualnego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem kwalifikowany jest do oferty, jednak z zastrzeżeniem, że jeden gracz może odebrać tylko jeden zwrot!

Minimalna stawka kuponu branego pod uwagę w promocji to 10 PLN. Gracze na zagranie zakładu mają czas do 20 stycznia do godziny 16.00.

Na czym dokładnie polega opisywana oferta specjalna? Gracz otrzymuje zwrot 100% stawki w przypadku, gdy postawi zakład na zwycięzcę indywidualnego konkursu PŚ Zakopane, a tymczasem jego faworyt znajdzie się poza podium.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady na skoki narciarskie

Dodatkowe pieniądze pojawiają się na kontach graczy w poniedziałek po zakończeniu oferty, czyli 21 stycznia. Wszystkie bonusy podlegają warunkowi jednokrotnego obrotu, który należy spełnić w ciągu 30 dni od momentu zaksięgowania środków na profilu.

Nie możesz odebrać cashbacku, jeśli skorzystałeś w kuponie promocyjnym z opcji Cash-Out. Pamiętaj również, że gra za bonus otrzymany w innej ofercie nie jest kwalifikowany i traktowany jest jako inny rodzaj zakładu!

Lubisz zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie? Przyjrzyj się dokładnie kursom na najbliższy konkurs w polskim Zakopanem i spróbuj zastanowić się, kto ma największe szanse na zwycięstwo!

Przyznajcie się, kto jest dla was największym faworytem wśród Polaków – Stoch, Kubacki, Żyła, a może ktoś inny? 😉

Do skorzystania z oferty wymagane jest konto na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułKonkurs bukmacherski z nagrodami na Australian Open!
Następny artykułDarmowy Zakład w Etoto. Jak odebrać 25 PLN?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)