Betfan Player Bets. Zakłady na piłkarzy!

Betfan jako pierwszy w naszym kraju przygotował Player Bets, czyli specjalne zakłady na piłkarzy i ich poczynania. O co w tym wszystkim chodzi?

Betfan Player Bets. Zakłady na piłkarzy!
Betfan Player Bets. Zakłady na piłkarzy!

Betfan Player Bets – co to jest?

Przy okazji dużych wydarzeń sportowych bukmacherzy często szykują zakłady specjalne na to, kto zdobędzie gola, komu przytrafi się faul na kartkę i tak dalej. Tego rodzaju typy nikogo nie dziwią, ale dostępne w Betfan Player Bets to coś zupełnie innego!

Nie wszyscy mogą wiedzieć, o co w tym chodzi. Właśnie dlatego powstał nasz wpis, by wytłumaczyć co trzeba i to w możliwie jak najkrótszym czasie! A tłumaczyć za wiele nie trzeba, gdyż nowość od Betfan jest naprawdę prosta!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Dzięki Player Bets można grać na to, ile zawodnik zdobędzie goli, jaką liczbę podań lub asyst zaliczy i tak dalej. Ba, w ofercie mamy nawet typy na to, jak często ktoś przejmie piłkę od rywali!

Jak obstawiać na asysty i gole piłkarzy?

Bukmacherka to coś dla piłkarskich statystyków oraz tych, którzy w każdym detalu meczu widzą okazję do zarobku. Teraz można wykorzystywać styl gry danego zawodnika i mieć z tego pieniądze!

Czy to legalne? Tak, a do tego Betfan oferuje graczom obstawianie bez podatku! Dzięki tej opcji wygrywa się więcej o 14% w porównaniu z konkurencją. Czegoś takiego nie ma nigdzie indziej w Polsce!

Jeżeli ktoś chce sprawdzić, jak wyglądają dostępne w Betfan Player Bets, musi posiadać darmowe konto typerskie u tego bukmachera. Rejestracja dostępna jest przez całą dobę i całkowicie online!

Betfan kod promocyjny

Profil gracza zakłada się na stronie internetowej www.Betfan.pl. Jeżeli przy rejestracji wpisze się kod promocyjnyBETFAN„, można liczyć na dodatkowe 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Legalna marka Betfan wszystkim nowym graczom oferuje nawet 3000 PLN w formie prezentów powitalnych. Tak pokaźnym bonusem może pochwalić się mało kto!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułCzy bukmacher jest czynny 1 listopada?
Następny artykułWybory prezydenckie 2020. Zakłady specjalne od Betfan
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)