Betclic kod promocyjny KOD550. Jak zdobyć na start największy cashback w Polsce?

Jak odebrać w Betclic Polska nawet 550 PLN cashbacku? Najwyższy bukmacherski zwrot w naszym kraju można otrzymać tylko z kodem promocyjnym KOD550. Oto szczegóły istotne dla każdego typera!

Betclic kod promocyjny KOD550. Jak zdobyć na start największy cashback w Polsce?
Betclic kod promocyjny KOD550. Jak zdobyć na start największy cashback w Polsce?

Betclic bonus 550 zł – jak dostać cashback?

W ramach oferty specjalnej dla nowych klientów do zdobycia jest 550 złotych cashbacku. Oznacza to, że w razie przegranego zakładu można dostać zwrot 100% stawki do określonej kwoty, czyli w tym przypadku właśnie 550 zł.

Betclic kod promocyjny brzmi KOD550. Można go wpisać w formularzu rejestracyjnym dostępnym na www.Betclic.pl. Początkującym przedstawiliśmy specjalną grafikę, na której dokładnie widać, gdzie należy podać hasło bonusowe.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Wpisanie kodu jest opcjonalne. Nie musimy tego robić, ale trzeba wziąć pod uwagę, że bonus na start dostępny jest tylko przy pierwszym zagranym kuponie, natomiast standardowa oferta na stronie – bez kodu – nie pozwala na zdobycie aż 550 złotych.

Kod promocyjny Betclic 2020

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie, czyli w razie przegranej gracz otrzymuje pełny zwrot stawki do kwoty 550 złotych i może ją następnie wykorzystywać na obstawianie. Jeżeli uda się wygrać, cała wygrana w normalny sposób ląduje na koncie.

Bukmacher Betclic działa w naszym kraju legalnie, a to oznacza, że można korzystać z jego usług bez obaw o łamanie przepisów i tym samym – przykre konsekwencje. Bonus na start to dopiero początek, ponieważ aktualni klienci także mogą liczyć na mnóstwo innych ofert specjalnych.

Na ten moment Betclic cashback jest najwyższym w Polsce. Oferta jest jednak limitowana, dlatego najlepiej skorzystać z niej wtedy, gdy jeszcze jest to możliwe.

Jak zagrać kupon w Betclic?

Jak wygląda stawianie pierwszego kuponu na stronie internetowej www.Betclic.pl? Można sprawdzić to na przygotowanym przez nas materiale wideo. Dokładnie widać w nim, co zrobić, by zagrać zakład!

Jeżeli odebrałeś już cashback od Betclic Polska, możesz na naszej stronie sprawdzić też inne promocje bukmacherskie. Nie ma dnia, by nie pojawiły się nowe bonusy do odebrania! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułWybory prezydenckie 2020. Zakłady specjalne od Betfan
Następny artykułSTS Betgames bonus bez depozytu. Obstawianie za darmo u bukmachera! Poker, Wojna, Bakarat!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)