Betclic – bonusy, opinie, oferta zakładów

Eksperci od branży hazardowej często podkreślają, że Betclic to jeden z najlepszych bukmacherów, który w tym momencie funkcjonuje w tej kategorii. Czy jest to jednak firma, która działa w 100% legalnie? Na jaki bonus powitalny mogą liczyć nowi użytkownicy? Co konkretnie można typować w Betclic? Chcesz dowiedzieć się o wszystkich najważniejszych informacjach na temat tego bukmachera? W takim razie zapraszamy do tego artykułu.

Betclic - bonusy, opinie, oferta zakładów
Betclic – bonusy, opinie, oferta zakładów

Betclic to legalna firma w naszym kraju!

Wybierając nowego bukmachera przede wszystkim należy zwracać uwagę na to, czy jest to firma, która oferuje swoje usługi całkowicie legalnie. Cały czas bowiem niektóre przedsiębiorstwa starają się obejść warunki ustawy hazardowej. Może nie każdy wie, ale kiedyś Betclic trafił do rejestru domen zakazanych. W tamtym okresie osoby, które zdecydowały się na tego bukmachera postępowały po prostu niezgodnie z naszym prawem.

Włodarze tej firmy hazardowej szybko podjęli jednak stosowne kroki w celu zmiany tej sytuacji. Złożyli wniosek, który po pewnym okresie został zaakceptowany. Dokładnie we wrześniu minionego roku Ministerstwo Finansów dało „zielone światło” temu podmiotowi na legalne działanie na terenie naszego kraju. Tymczasem w lipcu 2019 roku Betclic wkroczył z prawdziwym przytupem do Polski. Teraz gracze mogą korzystać z bogatej oferty tego bukmachera całkowicie legalnie. Rejestracja, granie oraz wygrywanie pieniędzy nie będą bowiem oznaczać żadnych konsekwencji prawnych. Warto to sobie zapamiętać.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus powitalny Betclic Polska

Bez wątpienia bonus powitalny to kolejny atut tego bukmachera. Betclic zdaje sobie sprawę, że w branży hazardowej panuje naprawdę spora konkurencja. Wobec tego wszystkie firmy z tego sektora muszą starać się, aby zadowolić użytkowników i przyciągnąć ich właśnie do siebie. Betclic oferuje wyjątkowo atrakcyjny bonus powitalny. To cashback w wysokości do 550 PLN – jak to jednak działa? Najlepiej ogólnie wpłacić całą sumę, aby w 100% skorzystać z tej atrakcyjne oferty.

Gracz, który zagra za 550 PLN tak naprawdę nie musi się o nic obawiać… Jeśli wygra, to świetnie. Zgarnia pieniądze i może typować sobie dalej. Co dzieje się, kiedy przegra? W takiej sytuacji otrzymuje zwrot zainwestowanej sumy. Należy dodać, że Betclic oferuje promocję nie tylko dla nowych użytkowników. Osoby, które są lojalne w stosunku do tego bukmachera także mogą liczyć na rozmaite profity z tego tytułu. Warto na pewno systematycznie odwiedzać zakładkę promocje, która zawiera wszystkie aktualne oferty.

UWAGA! Tylko i wyłącznie kod promocyjny KOD550 pozwala na zdobycie bonusu powitalnego do kwoty 550 złotych. Jeżeli nie wpiszemy kodu, otrzymamy jedynie standardowy, niższy prezent!

Betclic kod promocyjny KOD550. Jak zdobyć na start największy cashback w Polsce?
Betclic kod promocyjny KOD550. Jak zdobyć na start największy cashback w Polsce?

Oferta – w co można grać?

Osoby, które zdecydowały się na Betclic na pewno nie będą narzekały na dostępną ofertę. Zwłaszcza, że jest ona wyjątkowo urozmaicona. Zawodnicy bardzo cieszą się, ponieważ nie brakuje tutaj choćby wszystkich najważniejszych dyscyplin. Oczywiście króluje piłka nożna. Są też takie dyscypliny, jak np. tenis, skoki narciarskie, koszykówka lub siatkówka. Nie brakuje też sportów bardziej niszowych. Każdy zawodnik musi wiedzieć, że dyscypliny zostały starannie posegregowane w kolejności alfabetycznej.

Z całą ofertą można zapoznać się na stronie głównej tego bukmachera. Gracze m.in. mogą decydować się na obstawianie badmintona, boksu, futbolu amerykańskiego, futbolu australijskiego, krykieta, piłki ręcznej, tenisa stołowego, unihokeja lub nawet żeglarstwa. Pod tym względem możliwości jest bardzo dużo. Warto dodać, że w Betclic bogato rozwinięta jest także funkcja zakładów na żywo. Można zatem typować spotkania przed ich rozpoczęciem, a także w ich trakcie. Wszystko już tutaj zależy od decyzji zawodnika.

Opinie na temat Betclic

Betclic to bardzo dobry wybór dla każdego hazardzisty. To firma całkowicie legalna, która posiada licencję od Ministerstwa Finansów. Nie brakuje tutaj atrakcyjnego bonusu powitalnego. Nikt nie będzie narzekał na bogatą ofertę. Pokazują to najlepiej dostępne w internecie Betclic opinie graczy.

Składa się ona z najbardziej popularnych dyscyplin, a także tych, które w Polsce są mniej znane. Betclic to firma hazardowa, która gwarantuje nie tylko bonus powitalny. Są także promocje dla stałych użytkowników. Nie można nie zaznaczyć, że w tym bukmacherze można także liczyć na atrakcyjne kursy bukmacherskie oraz dostępne są darmowe mecze online!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułTop 3 najnowszych gier na PC
Następny artykułZakłady 1X2 u polskich bukmacherów. Co można obstawiać?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)