BetClic premia powitalna. Kasa na start

Założenie konta na stronie BetClic to okazja do tego, by odebrać wyjątkowy bonus powitalny. Kasa za rejestrację u tego bukmachera to aż 510 PLN!

BetClic bonus powitalny. Kasa za rejestrację!
BetClic bonus powitalny. Kasa za rejestrację!

Premia online BetClic

Aby obstawiać mecze na oficjalnej stronie bukmachera Betclic potrzebne jest konto gracza. To jest całkowicie darmowe i legalne, a więc nie ma tutaj powodów do tego, by o cokolwiek się martwić.

Zakładanie konta w Betclic to tak naprawdę wypełnienie jednego krótkiego formularza internetowego. Nie tylko pozwala się w nim na wpisanie kodu promocyjnego „KOD510„, ale także umożliwia grę bez weryfikacji danych!

Konto tymczasowe Betclic to rozwiązanie dla osób, które chcą grać legalnie, ale z jakichś powodów nie chcą lub nie mogą w dany momencie przedstawić swoje dowodu osobistego. Na pewno takich osób nie brakuje, bo bukmacherzy bez weryfikacji cieszą się coraz większym zainteresowaniem!

etoto specjalny bonus. Kod promocyjny: BETONLINE
etoto specjalny bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

BetClic 510 PLN na start

Wraz ze startem polskiej strony bukmachera BetClic, dostępny był bonus za pierwszą wpłatę, ale ostatecznie zmieniono go na jedyny w swoim rodzaju prezent jako cashback do 510 złotych!

Jak odbiera się tę kasę? Nie ma w tym nic trudnego! Poradzi sobie z całym procesem nawet osoba, która jeszcze nigdy nie grała u bukmachera!

Bardzo ważne jest to, że wspomniana przez nas kwota jest maksymalną, jaką można otrzymać. Zgarnia się ją w przypadku porażki w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera Betclic. Przykładowo: porażka kuponu za 100 złotych to 100 złotych cashbacku.

Z racji tego, że mowa tu o legalnym bukmacherze, odebranie premii na start jest całkowicie zgodne z prawem. Co więcej, taki prezent gracz może wykorzystać na co tylko chce, czyli stawianie na piłkę nożną, tenis albo e-sport.

Nie jest trudno przy rejestracji zauważyć rubrykę, w której wpisuje się tak zwany kod promocyjny Betclic. Jak dokładnie on brzmi? Niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto zawracać sobie tym głowy. Prawda jest jednak taka, że wpisanie hasła bonusowego to tylko chwila, a oferowany bonus można otrzymać tylko raz!

Aktywny kod promocyjny w Betclic brzmi po prostu KOD510. Nazwa nawiązuje do maksymalnej kwoty cashbacku, jaką można odebrać w Betclic rejestracja. Bonus na start jest zwrotem i kwota 510 PLN to tyle, ile może najwięcej otrzymać nowo zarejestrowana osoba.

strona betclic polska
strona betclic polska

Legalne obstawianie meczów w Betclic

Betclic Polska jest marką, która nie kojarzy się wszystkim z legalnym bukmacherem. Tymczasem strona ta posiada licencję Ministerstwa Finansów, a korzystanie z niej nie naraża graczy na żadne konsekwencje natury prawnej.

Czy bonus powitalny na start jest jedynym bonusem, na jaki mogą liczyć osoby zarejestrowane w Betclic? Absolutnie nie! Bukmacher cały czas organizuje oferty specjalne przy różnych okazjach i zazwyczaj dostępne u niego promocje zbierają dobre opinie w sieci.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy bez podatku
Następny artykułTransmisje meczów BetClic. Jak oglądać online bez opłat?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)