BetClic bonus powitalny 2019. Kasa za rejestrację!

45

Założenie konta na stronie BetClic to okazja do tego, by odebrać wyjątkowy bonus powitalny. Kasa za rejestrację w roku 2019 u tego bukmachera to aż 500 PLN!

betclic kod promocyjny kod500
Kod promocyjny bukmachera Betclic – KOD500

Rejestracja online BetClic

Aby obstawiać mecze na oficjalnej stronie bukmachera Betclic potrzebne jest konto gracza. To jest całkowicie darmowe i legalne, a więc nie ma tutaj żadnych obaw.

Zakładanie konta w Betclic to tak naprawdę wypełnienie jednego krótkiego formularza internetowego. Nie tylko pozwala na wpisanie kodu promocyjnego „KOD500„, ale także umożliwia grę bez weryfikacji danych!

etoto specjalny bonus. Kod promocyjny: BETONLINE
etoto specjalny bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

BetClic 500 PLN na start

Wraz ze startem polskiej strony bukmachera BetClic, dostępny był bonus za pierwszą wpłatę, ale ostatecznie zmieniono go na jedyny w swoim rodzaju prezent jako cashback do 500 złotych!

Jak odbiera się tę kasę? Nie ma w tym nic trudnego! Poradzi sobie z całym procesem nawet osoba, która jeszcze nigdy nie grała u bukmachera!

Bardzo ważne jest to, że wspomniana przez nas kwota jest maksymalną, jaką można otrzymać. Zgarnia się ją w przypadku porażki w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera Betclic. Przykładowo: porażka kuponu za 100 złotych to 100 złotych cashbacku.

Z racji tego, że mowa tu o legalnym bukmacherze, odebranie premii na start jest całkowicie zgodne z prawem. Co więcej, taki prezent gracz może wykorzystać na co tylko chce, czyli stawianie na piłkę nożną, tenis albo e-sport.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.