Aplikacja mobilna Etoto. Jak pobrać i obstawiać?

23

Gracze zarejestrowani u bukmachera Etoto nie muszą już obstawiać za pośrednictwem przenośnej strony internetowej. Bukmacher właśnie ogłosił, że powstała aplikacja mobilna Etoto!

Nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że w dzisiejszych czasach smartfony mają przewagę nad tradycyjnymi urządzeniami jak komputery stacjonarne czy laptopy. Na pewno są coraz częściej wykorzystywane i ten trend nie powinien się zmienić jeszcze przez wiele lat.

Bukmacher Etoto jeszcze do niedawna umożliwiał mobilnym graczom jedynie obstawianie meczów za pośrednictwem strony w wersji przenośnej. Mimo że takie typowanie ma swoje zalety, na pewni nie jest tak samo wygodne, jak w przypadku apki mobilnej.

Aplikacja mobilna Etoto dostępna jest od 7 listopada 2018 roku. W momencie debiutu na rynku udostępniona była jedynie w wersji na system Android. Ciężko powiedzieć, kiedy pojawi się możliwość pobrania programu na iOS.

Totalbet daje bonus bez depozytu. Jak odebrać?

Jakie są najważniejsze funkcje nowego produktu marki Etoto? Przede wszystkim możemy w niej obstawiać dokładnie to samo, co w pełnej wersji serwisu. Bukmacher przygotował także dla graczy opcję szybkich wpłat i promocje oraz bonusy specjalne tylko dla użytkowników mobilnych.

O bezpieczeństwo danych nie musicie się martwić. Logowanie Etoto w przypadku apki może odbywać się poprzez skanowanie odcisku palca. Trudno wyobrazić sobie efektywniejszą metodą w zabezpieczeniu naszych pieniędzy.

Chcesz grać w Etoto? Sprawdź aktualne promocje na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Aplikacja mobilna Etoto. Jak pobrać i obstawiać?
5 (100%) 2 votes