Aplikacja mobilna Etoto. Jak pobrać i obstawiać?

Gracze zarejestrowani u bukmachera Etoto nie muszą już obstawiać za pośrednictwem przenośnej strony internetowej. Bukmacher właśnie ogłosił, że powstała aplikacja mobilna Etoto!

Aplikacja mobilna Etoto. Jak pobrać i obstawiać?
Aplikacja mobilna Etoto. Jak pobrać i obstawiać?

Etoto aplikacja mobilna Android i iOS

Nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że w dzisiejszych czasach smartfony mają przewagę nad tradycyjnymi urządzeniami jak komputery stacjonarne czy laptopy. Na pewno są coraz częściej wykorzystywane i ten trend nie powinien się zmienić jeszcze przez wiele lat.

Bukmacher Etoto jeszcze do niedawna umożliwiał mobilnym graczom jedynie obstawianie meczów za pośrednictwem strony w wersji przenośnej. Mimo że takie typowanie ma swoje zalety, na pewni nie jest tak samo wygodne, jak w przypadku apki mobilnej.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna Etoto dostępna jest od 7 listopada 2018 roku. W momencie debiutu na rynku udostępniona była jedynie w wersji na system Android. Ciężko powiedzieć, kiedy pojawi się możliwość pobrania programu na iOS.

Jakie są najważniejsze funkcje nowego produktu marki Etoto? Przede wszystkim możemy w niej obstawiać dokładnie to samo, co w pełnej wersji serwisu. Bukmacher przygotował także dla graczy opcję szybkich wpłat i promocje oraz bonusy specjalne tylko dla użytkowników mobilnych.

O bezpieczeństwo danych nie musicie się martwić. Logowanie Etoto w przypadku apki może odbywać się poprzez skanowanie odcisku palca. Trudno wyobrazić sobie efektywniejszą metodą w zabezpieczeniu naszych pieniędzy.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułLimitowany kod bonusowy w Forbet
Następny artykułCzy STS jest tylko dla pełnoletnich?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)