500 złotych bonusu od wygranych w piątek w Betfan!

Tylko w piątek u legalnego bukmachera Betfan do zdobycia jest nawet 500 złotych bonusu od wygranych. Kasa może być przyznana każdemu typerowi – już teraz możecie sprawdzić, o co dokładnie chodzi!

500 złotych bonusu od wygranych w piątek w Betfan!
500 złotych bonusu od wygranych w piątek w Betfan!

Betfan bonus na piątek – 500 złotych ekstra!

Wygrane większe nawet o 500 złotych – tego rodzaju premia nie umknie nawet typerowi, który zarabia regularnie duże pieniądze. Na czym dokładnie polega promocja Betfan, czy każdy może z niej skorzystać?

Do wzięcia udziału w promocji potrzebne jest darmowe konto typerskie. Można założyć je na stronie www.Betfan.pl – cały proces zajmuje tylko kilka chwil. Jest całkowicie bezpieczny i zupełnie nieskomplikowany.

Bukmacher legalny Betfan ma dla graczy nawet 500 złotych bonusu, ale kwota premii może być też mniejsza. Wszystko zależy od typera – to jego wygrana determinuje wysokość prezentu od Betfan.

Gram grubo = odbieram gruby bonus!

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Premia promocyjna to 10% wygranych w formie prezentu. Oznacza to, że 100 złotych ekstra można już zarobić za zysk w wysokości 1000 złotych! Tego rodzaju kupon jest w stanie stworzyć dosłownie każdy!

Uwaga! Betfan bukmacher, jako organizator promocji, pod uwagę bierze tylko i wyłącznie kupony o jednej ze stawek wymienionych poniżej:

  • 299 zł
  • 399 zł
  • 499 zł
  • 599 zł
  • 699 zł
  • 799 zł
  • 899 zł
  • 999 zł

Promocja nie jest dostępna regularnie. Ważna jest jedynie w dniu 18 października, ale niewykluczone, że i w innym okresie zostanie ogłoszona jako aktywna. Dobrze jest mieć rękę na pulsie w tego typu sprawach. Na naszej stronie zawsze podajemy aktualności dotyczące bonusów!

Betfan bonus powitalny. Kasa na start to aż 3100 PLN!

Bonus powitalny dla nowych graczy Betfan to nawet 3000 złotych oraz 100 zł ekstra w formie zakładu bez ryzyka. Premię numer dwa można odebrać tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym „BETFAN” – wpisuje się go w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym.

Nie ma obaw o to, czy to wszystko legalne. Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, a dzięki temu granie u niego jest w 100% zgodnie z przepisami! Zakłady bukmacherskie online o nazwie Betfan to gwarancja bezpieczeństwa kapitału i promocji stworzonych w zgodzie z ustawą hazardową.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułPiłkarskie TOP 10 – szansa dla typerów na 500 zł od bukmachera Fortuna!
Następny artykułCzy bukmacher jest czynny 1 listopada?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)