50 PLN zwrotu w Etoto. Jak odebrać?

Każdy z nas lubi stawiać na piłkarskie hity, jednak takie spotkania często są trudne do wytypowania. Etoto ma na to sposób! Jeżeli nie wygrasz, dostaniesz 50 PLN ekstra!

50 PLN zwrotu w Etoto. Jak odebrać?
50 PLN zwrotu w Etoto. Jak odebrać?

Zwrot zakładu w Etoto

Oferta specjalna o nazwie GIT TYP jest przygotowana z myślą o miłośnikach najpopularniejszych wydarzeń piłkarskich danego tygodnia. Bukmacher Etoto wybiera kilka meczów i dodaje je do specjalnej listy. Wystarczy na nią zerknąć, wybrać odpowiedni mecz i zagrać kupon!

Zasady są proste. Freebet w wysokości 50 PLN trafia do osób, które zagrają na wybrany mecz kupon pojedynczy Live. Jego kurs nie może wynieść mniej niż 1,95, natomiast stawka musi być co najmniej równa kwocie 100 PLN.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W każdym tygodniu gracz ma prawo do odebrania jednej nagrody pocieszenia. Ta pojawi się na koncie w ciągu 20 minut od rozliczenia przegranego kuponu promocyjnego.

Odebranie bonusu nie jest niczym skomplikowanym. Na naszym ekranie wyświetla się po prostu informacja o możliwości przyjęcia 50 PLN w formie freebetu. Klikamy odpowiedni przycisk w pop-up i gotowe!

Czy korzystanie z tego typu promocji jest legalne? Tak, ponieważ Etoto to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. W przypadku zagranicznego bukmachera bez koncesji przyjmowanie premii jest niezgodne z prawem i grożą nam za to poważne konsekwencje!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułZakłady Live w Totolotku. Czy to się opłaca?
Następny artykułLimitowany kod bonusowy w Forbet
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)