200 PLN po rejestracji konta w STS! Bonus na siatkarskie ME 2019!

Trwają siatkarskie mistrzostwa Europy. Bukmacher STS dla graczy przygotował bonus 200 PLN, który odebrać można tylko w limitowanym czasie!

200 PLN po rejestracji konta w STS! Bonus na siatkarskie ME 2019!
200 PLN po rejestracji konta w STS! Bonus na siatkarskie ME 2019!

Bonus STS – 200 PLN bez ryzyka!

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie od 19 do 21 września. Nie trzeba się do niej zapisywać, gdyż już sama rejestracja jest wyrażeniem chęci otrzymania bonusu.

Premia w tej promocji to zwrot do 200 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Liczy się zakład postawiony jako pierwszy tuż po rejestracji konta.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS daje zwrot za przegrany kupon

Cashback to 100% do 200 PLN. Kwota zwrotu może być też mniejsza – wszystko zależy od stawki, na jaką zdecyduje się gracz.

Kupon promocyjny musi być rozliczony do 23 września. Na wypłatę zwróconych środków bukmacher ma dokładnie 24 godziny.

Standardowa oferta w STS to 1200 PLN za pierwszą wpłatę. Jakby tego było mało, wpisując kod promocyjnyBETONLINE” do odebrania jest 29 PLN bez konieczności deponowania pieniędzy!

Na ten moment u bukmachera nie tylko można obstawiać wydarzenia sportowe. STS Poker to, na przykład, granie legalne w karty online na pieniądze, a Wirtualne sporty to typowanie komputerowych wyścigów koni!

Mimo że najnowsza promocja powitalna stworzona została z myślą o fanach siatkówki i trwających ME, cały czas można otrzymać w STS zwrot także w przypadku typów na inne dyscypliny!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułFortuna ma dla graczy 20 PLN na KSW 50
Następny artykułFreebet 10 PLN na hit Polska – Niemcy!
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)