1xBet a licencja 2019. Będzie nowy legalny bukmacher?

53

Czy to prawda, że zbliża się licencja bukmacherska dla 1xBet? Czy już wkrótce ta rosyjska marka będzie uznawana w naszym kraju za legalną? Przeczytaj, co wiadomo na ten temat już teraz!

1xBet a licencja 2019. Będzie nowy legalny bukmacher?
1xBet a licencja 2019. Będzie nowy legalny bukmacher?

1xBet Polska licencja

Bukmacher 1xBet cieszył się swego czasu naprawę dużą popularnością wśród polskich graczy. Obecnie w tradycyjny sposób, tak jak do tej pory, nie da się wejść do jego portalu, a tym samym rozpocząć obstawiania. Co to oznacza?

Kiedy uruchamiamy oficjalną stronę bukmacherską 1xBet Polska, naszym oczom ukazuje się informacja o tym, iż firma stara się o przyznanie krajowej licencji na przyjmowanie zakładów sportowych. Czy to prawda?

etoto specjalny bonus. Kod promocyjny: BETONLINE
etoto specjalny bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Granie w 1xBet w Polsce

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów dotyczących procesów licencyjnych, ale na ten moment 1xBet w Polsce nie stał się legalny. Z naszych informacji wynika, że na adresy e-mail wysyła zainteresowanym indywidualne domeny, które pozwalają ominąć przepisy.

Trudno zgadywać, czy 1xBet chce rzeczywiście działać poza szarą strefą. Być może komunikat na stronie głównej to tylko sprytna przykrywa, a może nie – to już czas pokaże.

Jeżeli nie chcesz martwić się o to, czy łamiesz prawo, możesz zagrać na jednej z ponad 10 stron, które już teraz są w Polsce legalne. Wbrew pozorom, także firmy działające zgodnie z przepisami dają na start ciekawe bonusy.

Chcesz obstawiać legalnie? Wystarczy, że wpiszesz przy rejestracji STS kod promocyjnyBETONLINE„, a otrzymasz 29 PLN bez depozytu i potem nawet 1000 PLN za założenie konta!

Jeżeli cokolwiek zmieni się w kwestii licencji 1xBet, na pewno poinformujemy was o tym! Śledźcie nasz portal uważnie! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl