1000 PLN na start u bukmachera Fortuna!

Najnowszy bonus powitalny u bukmachera Fortuna pozwala na zdobycie na start nawet 1000 PLN! Oto, na czym dokładnie polega ta oferta specjalna i w jaki sposób z niej skorzystać!

1000 PLN na start u bukmachera Fortuna!
1000 PLN na start u bukmachera Fortuna!

Fortuna bonus na start

Legalne zakłady Fortuna są jedynymi z najpopularniejszych w naszym kraju. Obecnie mogą pochwalić się drugą co do wielkości bazą graczy w naszym kraju, a liczba ta cały czas się powiększa.

W chwili obecnej na stronie opisywanego bukmachera znaleźć można specjalny bonus powitalny dostępny tylko przez limitowany czas. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, możesz skorzystać z każdej oferty, o jakiej tu napiszemy!

Założenie konta na stronie Fortuna zajmuje dosłownie minutę bądź dwie. Wszystko sprowadza się do podania kilku informacji na swój temat czy też wpisania kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Bonus powitalny Fortuna 2019:

  • 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto
  • 20 PLN na start w formie premii
  • 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka

Z każdej z wyżej wymienionych premii można skorzystać tylko raz, a ich wartość zależy w głównej mierze od deponowanych przez nas środków. Jeżeli chcecie otrzymać na początek możliwie jak najwięcej, musicie dokonać sporego depozytu!

Masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania? Na oficjalnej stronie Fortuny znajdziesz oficjalny, szczegółowy regulamin promocji powitalnej, a w nim wszystko to, co dotyczy bonusów, warunków obrotu i tym podobnych.

Przypominamy, że zawsze należy grać u legalnych bukmacherów z licencją. Tylko w ten sposób nie łamiemy prawa, a tym samym nie musimy martwić się o ewentualne kary grzywny!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Aktualna oferta darmowych bonusów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.Betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Poprzedni artykułJaki kod promocyjny wpisać w STS?
Następny artykułZakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów. Jak wygrywać więcej?
Skromny typer, który nie lubi pisać na swój temat, za to kocha obstawianie i to o każdej porze dnia i nocy. Piszę o legalnych bukach, ciekawych promocjach i bonusach. Mam nadzieję, że nie będziecie się ze mną nudzić! :)